Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Kompjutera desktop | Hewlett-Packard(HP) | Pavilion

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Pavilion | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Tet 16:35 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet

950 EUR

04 Tet 17:22 Kompjutera desktop , Pejë

Hp Pavilion Gaming Pc RTX

900 EUR

28 Sht 15:26 Kompjutera desktop , Pejë

HP PAVILION GAMING PC

400 EUR

23 Gush 23:44 Kompjutera desktop , Viti

Kompjuter urgjent

70 EUR

05 Gush 14:51 Kompjutera desktop , Pejë

Shitet HP Pavilion Elite HPE

250 EUR

17 Maj 23:45 Kompjutera desktop , Prishtinë

URGJENT SHITET KOMPJUTERI

200 EUR

27 Shk 11:15 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shes PC Komplet

330 EUR

29 Nën 12:42 Kompjutera desktop , Prizren

PC HP AMD RADEON

199 EUR

07 Nën 21:36 Kompjutera desktop , Gjilan

Shitet Gaming Pc

180 EUR

11 Sht 18:54 Kompjutera desktop , Prishtinë

PC Gaming i7

550 EUR

15 Pri 23:00 Kompjutera desktop , Gjilan

Shitet komplet pc

55 EUR

25 Mar 18:26 Kompjutera desktop , Prizren

Hp pavilion DV3

140 EUR

23 Shk 14:46 Kompjutera desktop , Gjilan

kompjuter

70 EUR

03 Tet 17:34 Kompjutera desktop , Prizren

Gaming Pc

350 EUR

22 Korr 10:35 Kompjutera desktop , Gjilan

Hp Pavilion i3 8100

385 EUR Price Reduced

13 Korr 21:09 Kompjutera desktop , Gjilan

Hp i5 Gjenrata e 7

450 EUR

13 Korr 20:57 Kompjutera desktop , Gjilan

Hp i5 generata 7

450 EUR

24 Maj 19:15 Kompjutera desktop , Viti

Shtepiz (Hp)

35 EUR

19 Maj 18:01 Kompjutera desktop , Viti

Shtepiza (Hp)

35 EUR

17 Maj 19:08 Kompjutera desktop , Viti

Shtepiz (Hp)

40 EUR

13 Maj 15:19 Kompjutera desktop , Pejë

HP pavilion 23 touch screen

350 EUR

12 Maj 18:30 Kompjutera desktop , Pejë

HP pavilion 23

350 EUR

24 Pri 18:33 Kompjutera desktop , Viti

Shtepiz Hp

40 EUR

14 Pri 19:55 Kompjutera desktop , Viti

Shtepiz Hp

40 EUR

04 Pri 16:06 Kompjutera desktop , Vushtrri

Llaptop

330 EUR

10 Mar 11:53 Kompjutera desktop , Ferizaj

Shiten laptopat

60 EUR

30 Jan 17:50 Kompjutera desktop , Dardanë

PC Gaming

300 EUR

24 Jan 23:29 Kompjutera desktop , Prishtinë

hp t410 smart zero client

50 EUR

14 Jan 22:55 Kompjutera desktop , Prizren

Gaming pc 2019

600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Pavilion | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione