Kompjutera Desktop të ri dhe të përdorur në shitje | MerrJep.com Shpalljet

Acer , 438
Acer , 1
Apple , 309
Apple , 3
Microsoft , 5
Samsung , 1
Asus , 506
Dell , 1783
Lenovo , 398
Lenovo , 1
Toshiba , 40
Toshiba , 1
Audi , 1
Compaq , 123
LG , 80
Samsung , 185
Panasonic , 2
Sony , 65
Dell , 1
HP , 1
Samsung , 2

Gjej kompjutera desktop të ri dhe të përdorur të modeleve dhe markave të ndryshme në shitje.


Kërko shpallje për kompjutera dhe gjej modele dhe marka të ndryshme të kompjuterave si Gaming Pc, kompjuter Lenovo, kompjuter Acer, kompjuter Asus, kompjuter Dell, kompjuter HP dhe marka tjera të kompjuterëve në MerrJep.com.


Filtro shpalljet në bazë të markës së kompjuterave dhe gjej shpejt dhe lehtë kompjuterin që ju kërkoni në mesin e 7.746 shpalljeve për kompjuter në MerrJep.com.
Sot 04:39 ,

CORE i7

280 EUR Price Reduced

Dje 22:37 ,

I5 7400

350 EUR

Dje 19:47 ,

Shes 14 pc

12 500 EUR


Jeni duke kërkuar kompjuter të ri apo të përdorur për zyren apo shtëpinë tuaj? Jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të modeleve dhe markave të ndryshme të kompjuterave të ri dhe të përdorur me oferat dhe çmimet më të volitshme në treg.


E gjitha çfarë ju duhet është të kërkoni për kompjuter të ri apo të përdorur që iu përshtatet nevojave tuaja në mesin e 7.746 shpalljeve për kompjutera në MerrJep.com.


Kompjutera Desktop të ri dhe të përdorur në shitje


Gjeni kompjutera desktop të ri dhe të përdorur të markave dhe modeleve të ndryshme nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Platforma MerrJep.com, iu ofron mundësinë të zgjedhni modele të ndryshme të kompjuterave desktop të ri dhe të përdorur në MerrJep.com.


Gjej kompjutera desktop të ri dhe të përdorur nga komoditeti i shtëpisë suaj të llojeve dhe modeleve të ndryshme si Gaming PC, kompjuter Lenovo, kompjuter Acer, kompjuter Asus, kompjuter Dell, kompjuter HP dhe shumë kompjuter tjerë me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Shit kompjutera desktop në MerrJep.com


Eksploro gamën e gjerë të kompjuterave desktop në MerrJep.com. Kërko shpallje për kompjutera të ri dhe të përdorur dhe gjej kompjuter të markave të ndryshme si Acer, Sony, Apple, Asus, HP, Lenovo, Toshiba, Dell dhe shumë marka tjera në shpalljet për kompjutera desktop në MerrJep.com.


Nëse keni kompjutera të ri apo të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas për kompjuterin që doni të shisni. E gjitha çfarë duhet të bëni është të plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha të dhënat përkatëse të kompjuterit dhe të prisni të kontaktoheni nga blerësit potencial që mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione