Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kasetofon - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kasetofon,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kasetofon Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Sht 09:25 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15" 2018

850 EUR

01 Sht 20:38 Pajisje Audio Radio/Stereo sistem dhe tjera , Prishtinë

Kasetofon

50 EUR

14 Pri 12:25 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 13” 2016

375 EUR Price Reduced

19 Dhj 10:44 Pajisje Audio Radio/Stereo sistem dhe tjera , Prishtinë

Kasetofon

55 EUR

30 Korr 19:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Prishtinë

Razer Deathadder I RI

25 EUR Price Reduced

24 Maj 13:52 Pajisje Audio Radio/Stereo sistem dhe tjera , Prishtinë

kasetofon

55 EUR

29 Jan 21:01 Pajisje Audio Të tjera , Prishtinë

Kasetofon per ford

120 EUR

13 Mar 21:14 Pajisje Audio MP3/4/5-player/CD , Prishtinë

Kasetofon

50 EUR

21 Shk 02:34 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Prishtinë

Popsocket

5 EUR

13 Shk 22:11 Telefona celular , Prishtinë

shes kasetofon

1 EUR

01 Shk 21:58 Film dhe Muzikë Muzikë , Prishtinë

Kasetofon per vetur

50 EUR

10 Qer 11:58 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Prishtinë

Muzik

160 EUR

13 Maj 22:23 Pajisje Audio MP3/4/5-player/CD , Prishtinë

kasetofon

30 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kasetofon | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kasetofon në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • kasetofon në kategorinë Pajisje Audio
  • Kasetofon në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Kasetofon në kategorinë Elektronika
  • Kasetofon në kategorinë Vetura | Fiat | Doblo
  • kasetofon në kategorinë MP3/4/5-player/CD
  • Kasetofon në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • Kasetofon në kategorinë Vetura | Porsche | Cayenne
  • Kasetofon në kategorinë Muzikë
  • Kasetofona në kategorinë Biznes dhe punë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione