Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung s10 - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung s10,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj samsung s10 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Sht 09:03 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

27 Sht 08:47 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

24 Sht 22:41 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

iPad 5th Generation 128 giga

135 EUR

24 Sht 21:07 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

iPad Air 3 (2019) 64 giga

170 EUR

31 Gush 01:24 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s10+

180 EUR

17 Korr 17:43 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsung s10 duos

80 EUR

08 Korr 17:35 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

Tablet per femije Lenovo

55 EUR

08 Korr 17:35 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

Apple iPad Air 1 ● 32 giga

75 EUR

08 Korr 17:32 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

Tablet Samsung Tab A6 ��

90 EUR

08 Korr 17:30 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

Shes tableta iPad dhe Samsung

50 EUR

08 Korr 16:33 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

Apple iPad 4 ● 32 giga

55 EUR

08 Korr 16:26 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

● Tablet Samsung Tab A ●

80 EUR

17 Qer 18:40 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus Nord CE 3 Lite i ri me kuti

250 EUR

16 Mar 11:10 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s10+

215 EUR

09 Mar 17:27 Kompjuterë (komplet) Tableta , Prishtinë

iPad 6th Generation ��

120 EUR

02 Mar 18:30 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s10

150 EUR

01 Jan 19:52 Telefona celular , Prishtinë

Shes samung s10 128 gb

195 EUR

13 Tet 22:11 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S10 Plus

285 EUR

06 Gush 18:08 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s10

220 EUR

01 Korr 17:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s10 plus

250 EUR

22 Qer 19:35 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy s10 plus

250 EUR

11 Qer 23:35 Telefona celular , Prishtinë

Shitet samsung s10

220 EUR

09 Mar 16:56 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S10 8/128

230 EUR

27 Shk 16:46 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S10 Plus ����

280 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung s10 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione