Telefon fiks të ri dhe të përdorur në shitje

Telefona fiks të ri dhe të përdorur në shitje në gjithë Kosovën. Gjej telefona fiks të ri dhe të përdorur nga marka të ndryshme të telefonave si Panasonic, HTC, Siemens, Cisco Phone, Sony dhe marka tjera të telefonave fiks me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.

22 Sht 12:31 ,

Telefax

35 EUR

22 Sht 09:30 ,

Telefona fix.

13 EUR Price Reduced

21 Sht 12:21 ,

Sony

12 EUR Price Reduced

12 Sht 11:54 ,

Shitet fshisa

45 EUR Price Reduced

Jeni duke kërkuar telefon fiks për zyren, lokalin apo shtëpinë tuaj? Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të markave dhe modeleve të ndryshme të ri dhe të përdorur të telefonave fiks.

Telefona fiks të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje

Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e telefonave fiks nga komoditetit i shtëpisë suaj. 

Gjej telefona fiks të markave PanasonicHTCSiemensCisco PhoneSony, telefon Voip, radio lidhje, telefona ajror, telefon faks, radio lidhje dhe të tjera në shpalljet për telefona fiks në MerrJep.com.

Blej dhe shit telefona fiks në MerrJep.com

Keni kompjuter, laptop, iPad apo tabletë të ri dhe të përdorur për të shitur?  Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë t'i shisni ato nga komoditeti i shtëpisë suaj. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për kompjuter, laptop, iPad apo tablet dhe ekspozojini ato në mesin e mijëra blerësve potencial në gjithë Kosovën. 
Në fillim