Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefon fiks të ri dhe të përdorur në shitje

Telefona fiks të ri dhe të përdorur në shitje në gjithë Kosovën. Gjeni telefona fiks të ri dhe të përdorur nga marka të ndryshme të telefonave si Panasonic, HTC, Siemens, Cisco Phone, Sony dhe marka tjera të telefonave fiks me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.

Dje 12:56 Telefon fiks , Pejë

Motorola GP380 VHF

21 Sht 04:34 Telefon fiks , Prishtinë

Philips telefona fiks

52 EUR

18 Sht 15:01 Telefon fiks , Prishtinë

Cisco ip telefon

1 EUR

18 Sht 11:50 Telefon fiks , Pejë

Telefon fix canon

55 EUR

17 Sht 20:54 Telefon fiks , Prizren

iphone 4

50 EUR

17 Sht 20:46 Telefon fiks , Prizren

iphone 4

50 EUR

13 Sht 21:27 Telefon fiks , Pejë

zbllokojm iphone me icloud

1 EUR

13 Sht 16:38 Telefon fiks , Ferizaj

GSM WIRELESS PHONE

23 EUR Price Reduced

09 Sht 21:22 Telefon fiks , Pejë

Cat s 63 pro

450 EUR

06 Sht 10:44 Telefon fiks , Ferizaj

Kabell per internet

02 Sht 09:26 Telefon fiks , Gjilan

PolyComVoice

30 EUR Price Reduced

18 Gush 03:26 Telefon fiks , Mitrovicë

Wireless

10 EUR

18 Gush 03:17 Telefon fiks , Mitrovicë

Wireless

10 EUR

18 Gush 03:14 Telefon fiks , Rahovec

Shitet numri i ipkos

120 EUR

18 Gush 03:13 Telefon fiks , Mitrovicë

Wireless

10 EUR

03 Gush 01:41 Telefon fiks , Besianë

Iphone 7 (45€)

45 EUR

02 Gush 18:50 Telefon fiks , Ferizaj

Shitet Ipad i ri

40 EUR

02 Gush 00:42 Telefon fiks , Gjilan

Shitet Tableti Lenovo smart Tab M10

160 EUR

01 Gush 00:34 Telefon fiks , Fushë Kosovë

Panasonic

07 Korr 10:54 Telefon fiks , Lipjan

Shitet samsung a 53 5G

250 EUR

23 Qer 18:43 Telefon fiks , Prizren

Panasonic

55 EUR

15 Qer 19:36 Telefon fiks , Prishtinë

SHES TELEFONA FIKS

30 EUR

15 Qer 19:34 Telefon fiks , Prishtinë

KARTEL CENTRALE TELEFONIKE

70 EUR

15 Qer 05:36 Telefon fiks , Besianë

Shitet

55 EUR

07 Qer 00:09 Telefon fiks , Fushë Kosovë

Iphone 14 pro max 128gb

1 100 EUR

06 Qer 08:56 Telefon fiks , Prizren

Telefon Fax panasonic

28 Maj 15:32 Telefon fiks , Prishtinë

Telefon

100 EUR

28 Maj 15:31 Telefon fiks , Besianë

Iphone 7 128 GB

120 EUR

28 Maj 14:44 Telefon fiks , Prishtinë

Shitet Iphone X

130 EUR

28 Maj 14:11 Telefon fiks , Gjilan

Zagar

199 EUR

27 Maj 00:16 Telefon fiks , Klinë

Shes Iphone

210 EUR

04 Maj 09:31 Telefon fiks , Prizren

Samsung A20e bejm ndrrim

79 EUR

30 Pri 15:31 Telefon fiks , Prishtinë

Cisco Phone 7941 me Sip firmware

27 Pri 08:09 Shitorja Telefon fiks , Dardanë

tedt

19 Pri 12:21 Telefon fiks , Gjakovë

Teledon samsung A20's

80 EUR

17 Pri 18:18 Telefon fiks , Therandë

Samsung s20 plus

10 Pri 21:21 Telefon fiks , Prizren

Telefoni ne shitje

190 EUR

06 Pri 08:30 Telefon fiks , Pejë

Numer 048555565

28 Mar 20:07 Telefon fiks , Gjilan

Iphone 12 pro max

490 EUR

Jeni duke kërkuar telefon fiks për zyren, lokalin apo shtëpinë tuaj? Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të markave dhe modeleve të ndryshme të ri dhe të përdorur të telefonave fiks.


Telefona fiks të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e telefonave fiks nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej telefona fiks të markave Panasonic, HTC, Siemens, Cisco Phone, Sony, telefon Voip, radio lidhje, telefona ajror, telefon faks, radio lidhje dhe të tjera në shpalljet për telefona fiks në MerrJep.com.


Blej dhe shit telefona fiks në MerrJep.com


Keni kompjuter, laptop, iPad apo tabletë të ri dhe të përdorur për të shitur? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë t'i shisni ato nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për kompjuter, laptop, iPad apo tablet dhe ekspozojini ato në mesin e mijëra blerësve potencial në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione