Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iphone

02 Qer 22:24 ,

Iphon x Ce 64gb

349 EUR

27 Maj 18:21 ,

Iphone XR

425 EUR

Në fillim