Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acer Të gjitha në Kosovë

100 , 1
iPhone 4s , 1
Leagoo , 1
Liquid E3 , 103
Liquid Z5 , 42
Liquid Z6 , 3
Model Tjeter , 144

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Acer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Korr 15:58 Telefona celular , Prishtinë

Mjaltë për Hemoroide

05 Qer 17:45 Telefona celular , Prizren

smartwach v10

70 EUR

28 Maj 02:09 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 5s

55 EUR

22 Maj 19:40 Telefona celular , Prishtinë

Shitet super numer

70 EUR

22 Maj 15:15 Telefona celular , Kastriot

Pc komplet i5 gen 8 ose ndrrim me iphone

700 EUR

10 Maj 17:00 Telefona celular , Vushtrri

Shitet

25 EUR

04 Pri 17:27 Telefona celular , Ferizaj

shesim mjalt naturale 100%

10 EUR

03 Pri 21:09 Telefona celular , Lipjan

shes

70 EUR

02 Pri 21:53 Telefona celular , Prishtinë

Hower bord

115 EUR

27 Mar 12:56 Telefona celular , Mitrovicë

Hulaj

120 EUR

16 Mar 16:26 Telefona celular , Pejë

Urgjent shitet laptopi

80 EUR

09 Mar 18:01 Telefona celular , Prishtinë

Shes nr vales

80 EUR

20 Shk 18:04 Telefona celular , Mitrovicë

30

30 EUR

13 Shk 11:33 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet

50 EUR

11 Shk 20:24 Telefona celular , Prishtinë

shes loptop acer

30 EUR

01 Shk 13:32 Telefona celular , Gjakovë

Viza kroate

26 Jan 12:04 Telefona celular , Prishtinë

Shes nr e vales

70 EUR

18 Jan 19:37 Telefona celular , Artanë

mor

30 EUR

08 Jan 17:09 Telefona celular , Viti

iphone 7+

190 EUR

05 Jan 14:11 Telefona celular , Prizren

Acer X113PH 3D DLP-Projektor

220 EUR Price Reduced

05 Jan 14:11 Telefona celular , Prizren

Acer X113PH 3D DLP-Projektor

220 EUR Price Reduced

04 Jan 23:09 Telefona celular , Ferizaj

mikset

200 EUR

01 Jan 18:12 Telefona celular , Vushtrri

Telefon samsung

20 EUR

15 Dhj 15:04 Telefona celular , Viti

shitet

80 EUR

14 Dhj 04:02 Telefona celular , Pejë

Samsung

50 EUR

30 Nën 00:14 Telefona celular , Pejë

Acer i7 3.2 ghz 500gb 8gb ram

270 EUR Price Reduced

04 Nën 18:20 Telefona celular , Prizren

Lloptop

230 EUR

24 Tet 22:15 Telefona celular , Prizren

Iphone 6s 16gb 130€

1 EUR Price Reduced

23 Sht 21:50 Telefona celular , Gjilan

Acer Tablet + Samsung Tablet

200 EUR

19 Sht 23:52 Telefona celular , Pejë

045- 128 999 ,, 045- 100 323

50 EUR

12 Sht 00:39 Telefona celular , Gjilan

iphone 6s 128 gb

150 EUR

10 Sht 12:58 Telefona celular , Gjilan

shes 3 tefona

70 EUR

09 Sht 09:34 Telefona celular , Gjilan

sheses aparat

1 EUR

28 Gush 12:21 Telefona celular , Prishtinë

TABLET ACER Iconia TAB 8(inch)

58 EUR Price Reduced

28 Gush 12:21 Telefona celular , Prishtinë

****TABLET Acer Iconia tab w810****

58 EUR Price Reduced

23 Korr 07:15 Telefona celular , Pejë

TABLET NOTBOOK I RI I PAPERDORUR

01 Korr 10:58 Telefona celular , Prizren

Tab Acer windows 8

250 EUR

31 Maj 15:39 Telefona celular , Prizren

Shes iphon 5s i zi shum i rujten

85 EUR

21 Maj 00:03 Telefona celular , Ferizaj

Ps3 MULTIMAN Bej Ndrim

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Acer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione