Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acer Të gjitha në Kosovë

100 , 1
iPhone 4s , 1
Leagoo , 1
Liquid E3 , 103
Liquid Z5 , 42
Liquid Z6 , 3
Model Tjeter , 144

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Acer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Pri 16:41 Telefona celular , Gjilan

Shitet Tablet Acer

100 EUR

23 Pri 14:08 Telefona celular , Gjakovë

shitet

18 Pri 13:38 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 4s

25 EUR

13 Pri 23:48 Telefona celular , Gjilan

Shitet Acer

200 EUR

07 Pri 19:46 Telefona celular , Prizren

Shitet llaptopi urgjent

06 Pri 19:24 Telefona celular , Prizren

Shes ose e ndrroj me telefon

110 EUR

20 Mar 21:36 Telefona celular , Rahovec

Acer

25 EUR

01 Mar 14:32 Telefona celular , Lipjan

Shiten

250 EUR

22 Shk 10:07 Telefona celular , Pejë

Shite Droni

1 100 EUR

21 Shk 16:00 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Acer

50 EUR

21 Shk 16:00 Telefona celular , Mitrovicë

She's Acer me 2 sim

50 EUR

20 Shk 16:32 Telefona celular , Prishtinë

Ndrroj

600 EUR

18 Shk 00:00 Telefona celular , Mitrovicë

AUTO Larje

15 Shk 11:38 Telefona celular , Dardanë

Soni ps2

25 EUR

12 Shk 11:32 Telefona celular , Prishtinë

shiten numra te vales

50 EUR

31 Jan 00:02 Telefona celular , Fushë Kosovë

syze 360

40 EUR

27 Jan 12:09 Telefona celular , Malishevë

Acer z150

25 EUR

21 Dhj 19:29 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shes

250 EUR

02 Dhj 14:47 Telefona celular , Gjilan

Aer

130 EUR

27 Nën 00:52 Telefona celular , Pejë

Acer Telefon Shitet

35 EUR

21 Nën 14:35 Telefona celular , Besianë

lloptop dhe playstation 2

85 EUR

18 Nën 20:33 Telefona celular , Gjilan

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

24 Tet 10:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon Acer

12 EUR

14 Tet 21:21 Telefona celular , Prishtinë

Qanta smart

20 EUR

09 Tet 19:16 Telefona celular , Prizren

Telefona Mobil

19 Sht 14:55 Telefona celular , Gjilan

Ipad nga Ch pa asni vrejtje

80 EUR

10 Sht 17:44 Telefona celular , Gjilan

Degjojse me bluetooth

10 EUR

06 Sht 11:41 Telefona celular , Fushë Kosovë

Projektor

10 Gush 21:39 Telefona celular , Klinë

Lotus

50 EUR

09 Korr 19:31 Telefona celular , Prishtinë

Shes Numrin 049669099

50 EUR

07 Korr 01:37 Telefona celular , Drenas

shitet

30 EUR

02 Korr 10:45 Telefona celular , Gjakovë

Tablet Acer Android 6.0

150 EUR Price Reduced

30 Qer 12:13 Telefona celular , Ferizaj

Shes tableten

24 Qer 15:40 Telefona celular , Vushtrri

Samsung

150 EUR

15 Qer 20:31 Telefona celular , Ferizaj

Telefoni ë sht në regoll

50 EUR

04 Qer 02:46 Telefona celular , Ferizaj

iphon 6

100 EUR

10 Maj 14:37 Telefona celular , Ferizaj

rrollera ajfon

07 Maj 14:19 Telefona celular , Lipjan

acer liquid zest

80 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Acer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione