Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Asus Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Asus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Dhj 12:21 Telefona celular , Ferizaj

Radio Lidhje

80 EUR

02 Dhj 07:43 Telefona celular , Viti

Ore Android

100 EUR

18 Nën 21:47 Telefona celular , Ferizaj

Tableti asus

100 EUR

30 Tet 13:35 Telefona celular , Prishtinë

Shite ekrani bashk me frame i perdorur

30 EUR

27 Tet 19:57 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ekrani bashk me frame

40 EUR

19 Sht 16:35 Telefona celular , Pejë

SHES Tablet ne gjendje shum te mirë

120 EUR

07 Sht 20:17 Telefona celular , Gjilan

Laptop Asus

108 EUR Price Reduced

27 Gush 00:29 Telefona celular , Prishtinë

Mining Rig AMD ASUS RADEON

3 750 EUR

21 Gush 23:58 Telefona celular , Gjilan

Archos

90 EUR

18 Qer 20:22 Telefona celular , Shtime

Telefona nga sllovenija

40 EUR

21 Pri 16:47 Telefona celular , Rahovec

Ore telefoni

15 EUR

03 Pri 10:01 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 7

90 EUR

26 Mar 18:02 Telefona celular , Skenderaj

Shitet telefoni

150 EUR

22 Mar 14:36 Telefona celular , Prishtinë

Asus Pegasus 2 Plus X550

160 EUR

12 Mar 16:52 Telefona celular , Gjilan

shitet asus zenfone 6, 6 inch

120 EUR Price Reduced

23 Shk 23:31 Telefona celular , Ferizaj

Asus tablet urgjent !

189 EUR

14 Shk 21:41 Telefona celular , Gjakovë

Arnova

70 EUR

14 Shk 16:48 Telefona celular , Gjakovë

arnova i pad

80 EUR

23 Jan 22:33 Telefona celular , Prishtinë

ASUS ZENFONE MAX 2

95 EUR

17 Jan 03:11 Telefona celular , Gjilan

180€

180 EUR

15 Dhj 14:08 Telefona celular , Rahovec

Tablet Azus

50 EUR Price Reduced

15 Dhj 12:06 Telefona celular , Prishtinë

I ri me kuti 6"

250 EUR Price Reduced

14 Dhj 20:44 Telefona celular , Rahovec

Tablet Nexus 7 32GB

150 EUR

07 Dhj 00:13 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

350 EUR

24 Nën 14:36 Telefona celular , Kaçanik

Zenofone

80 EUR

15 Nën 10:41 Telefona celular , Prishtinë

Asus Zenfone 2 ZE551ML

260 EUR

13 Nën 16:06 Telefona celular , Prishtinë

telefon asus

400 EUR

27 Sht 16:16 Telefona celular , Ferizaj

Tablet Asus tf 101

130 EUR

26 Gush 16:49 Telefona celular , Lipjan

Shes Asus forpad 7. 35Euro

35 EUR

19 Gush 23:14 Telefona celular , Prizren

Shiten tableti dhe telefoni

250 EUR

02 Gush 14:59 Telefona celular , Prishtinë

Asus EeeBook X205TTA

420 EUR

01 Gush 16:00 Telefona celular , Prishtinë

Shes asus x205ta

420 EUR

14 Korr 19:38 Telefona celular , Skenderaj

PadFone Infinity

180 EUR Price Reduced

27 Qer 15:43 Telefona celular , Prishtinë

Shitet - ASUS Zenphone 2

200 EUR

24 Qer 11:13 Telefona celular , Therandë

Tablet ASUS

110 EUR

21 Qer 19:10 Telefona celular , Prishtinë

shes sonyn 3

80 EUR

01 Mar 19:06 Telefona celular , Prishtinë

shitet asus padphone

90 EUR

05 Jan 15:32 Telefona celular , Ferizaj

Nexus 7 Tablet

70 EUR

22 Dhj 16:44 Telefona celular , Prizren

Asus

320 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Asus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione