Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Asus Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Asus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Qer 20:13 Telefona celular , Gjilan

tablet

2 EUR

29 Mar 18:45 Telefona celular , Gjilan

Nshitje

10 EUR

29 Mar 13:52 Telefona celular , Pejë

Ndegjojse jbl

15 EUR

21 Pri 16:47 Telefona celular , Rahovec

Ore telefoni

15 EUR

20 Mar 14:40 Telefona celular , Besianë

Mini kamer

18 EUR Price Reduced

07 Gush 08:33 Telefona celular , Gjilan

Shiter mausi asus gaming

20 EUR

27 Jan 06:36 Telefona celular , Rahovec

Ore smart watch

20 EUR

09 Korr 14:56 Telefona celular , Pejë

smar watch andrid

20 EUR

02 Mar 15:16 Telefona celular , Pejë

xhustik sony 3

23 EUR

30 Tet 13:35 Telefona celular , Prishtinë

Shite ekrani bashk me frame i perdorur

30 EUR

13 Mar 11:33 Telefona celular , Pejë

Asus Zenfone 2

35 EUR

22 Shk 19:23 Telefona celular , Mitrovicë

She's ose boj drim

35 EUR

09 Nën 16:45 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shes Asus IPad

35 EUR

26 Gush 16:49 Telefona celular , Lipjan

Shes Asus forpad 7. 35Euro

35 EUR

14 Korr 16:36 Telefona celular , Mitrovicë

virless

40 EUR

02 Gush 10:54 Telefona celular , Lipjan

shitet Telefon urgjent

40 EUR

27 Jan 14:54 Telefona celular , Pejë

Shitet ORA Lacoste Austin Orgjinal

40 EUR

27 Tet 19:57 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ekrani bashk me frame

40 EUR

18 Qer 20:22 Telefona celular , Shtime

Telefona nga sllovenija

40 EUR

13 Sht 20:25 Telefona celular , Skenderaj

Shitet

45 EUR

27 Mar 12:56 Telefona celular , Mitrovicë

Bicklet

45 EUR

23 Qer 21:56 Telefona celular , Fushë Kosovë

llaptop

50 EUR

23 Qer 21:52 Telefona celular , Fushë Kosovë

llaptop

50 EUR

09 Gush 21:18 Telefona celular , Prishtinë

tab asus perfekt si i ri

50 EUR

18 Korr 20:50 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Tablet Asus

50 EUR

18 Korr 20:35 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Tableti Asus

50 EUR

18 Korr 20:35 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Tableti Asus

50 EUR

06 Maj 23:02 Telefona celular , Besianë

Tablet ASUS

50 EUR

21 Nën 12:23 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet tableti

50 EUR

22 Sht 21:19 Telefona celular , Skenderaj

Telefon

50 EUR

03 Pri 11:47 Telefona celular , Klinë

Shitet telefoni ne gjendje shum te rregullt

50 EUR

22 Mar 00:14 Telefona celular , Klinë

+38345531668

50 EUR

20 Dhj 15:18 Telefona celular , Vushtrri

Vushtrri

50 EUR

15 Dhj 14:08 Telefona celular , Rahovec

Tablet Azus

50 EUR Price Reduced

30 Tet 18:22 Telefona celular , Ferizaj

tablet

60 EUR

08 Gush 21:54 Telefona celular , Gjakovë

shes kater telefona

60 EUR

21 Dhj 17:07 Telefona celular , Ferizaj

Tablet nga ch

60 EUR

22 Nën 12:22 Telefona celular , Ferizaj

Ipad

60 EUR

16 Tet 21:29 Telefona celular , Gjilan

Lloptop

60 EUR

04 Maj 15:54 Telefona celular , Prizren

Tablet asus

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Asus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione