Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Google Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Google | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Sht 12:42 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5

1 EUR

11 Mar 18:48 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 4 XL

1 EUR

19 Jan 12:48 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 4XL

1 EUR

29 Mar 10:43 Telefona celular , Pejë

Google Chrome Cast e re

45 EUR

11 Sht 00:47 Telefona celular , Prishtinë

Vivax Ipad

70 EUR

11 Tet 00:51 Telefona celular , Shtime

Shes dy telefona nje laptop

100 EUR

03 Nën 10:31 Telefona celular , Prizren

Pixel 3 Xl

145 EUR

15 Sht 15:40 Telefona celular , Gjilan

Shitet Pixel4A

150 EUR

22 Maj 12:51 Telefona celular , Prizren

Google pixel 3xl si i ri me fotografi unike

169 EUR

06 Korr 07:44 Telefona celular , Prishtinë

Pixel 3 XL

170 EUR

02 Dhj 08:57 Telefona celular , Gjakovë

Google Pixel 2XL 128GB

170 EUR Price Reduced

16 Qer 20:10 Telefona celular , Fushë Kosovë

Google Pixel 4a

179 EUR

10 Maj 10:37 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 3a XL

190 EUR

08 Korr 14:31 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 4xl

250 EUR

11 Nën 23:36 Telefona celular , Fushë Kosovë

TV smart GRUNDING

250 EUR

07 Jan 15:34 Telefona celular , Prizren

Google pixel 4

250 EUR

07 Jan 15:35 Telefona celular , Prishtinë

GOOGLE PIXEL 3XL NE KUTI KOMPLET

259 EUR

14 Shk 23:17 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 4 XL

300 EUR

31 Maj 23:27 Telefona celular , Gjilan

Google Pixel 4 XL

300 EUR Price Reduced

17 Sht 11:44 Telefona celular , Pejë

URGJENT!!! Google pixel 6 128GB i ri ne paket

350 EUR

25 Pri 14:55 Telefona celular , Prizren

Google Pixel 4xl (64 / 6gb snapdragon)

350 EUR

17 Dhj 22:44 Telefona celular , Pejë

Google Pixel 6

380 EUR

13 Tet 13:37 Telefona celular , Gjilan

Google Pixel 4A 5G i Ri

380 EUR

18 Gush 04:00 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 4a

400 EUR

09 Maj 01:47 Telefona celular , Besianë

Google Pixel 6 -128gb

430 EUR

16 Tet 23:30 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 6 ne gjendje perfekte

470 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular , Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Google | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione