Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular në shitje - Të ri dhe të përdorur në gjithë Kosovën

Acer , 1
Alcatel , 3
Apple , 1
Apple , 1
Asus , 1
Sony , 1
HTC , 5
Huawei , 3
Lenovo , 1
LG , 1
Mobile , 3
Nokia , 3
Samsung , 97
Sony , 6
Vertu , 1
VK Mobile , 1

Kërko telefona në shitje në MerrJep.com dhe gjeni telefona mobil të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura në gjithë Kosovën.


Në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për telefona në shitje të markave iPhone, Samsung, HTC, Huawei, Nokia, LG dhe shumë të marka tjera. Mos kërko më shumë blej telefona celular me çmimet më të volitshme në treg vetëm në MerrJep.com

15 Sht 14:29 Telefona celular , Prishtinë

iPad (5th generation)

80 EUR

31 Gush 19:01 Telefona celular , Burim

installment pro mo pro mo

350 EUR

29 Gush 14:13 Telefona celular , Shtime

Apple iphone 14 pro max

850 EUR

31 Korr 19:13 Telefona celular , Therandë

samsung note 10 256 gb

280 EUR

14 Korr 09:35 Telefona celular , Rahovec

Iphone 7

60 EUR

13 Korr 04:11 Telefona celular , Rahovec

Iphone 7 32gb

60 EUR

09 Korr 09:44 Telefona celular , Gjakovë

sony xperia xz1

50 EUR

06 Qer 12:17 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet

290 EUR

28 Maj 15:27 Telefona celular , Prishtinë

Apple iPhone 14 Pro Max

1 000 EUR

28 Maj 14:34 Telefona celular , Rahovec

Iphone 14 pro max 256 Gb

1 250 EUR

28 Maj 14:34 Telefona celular , Prishtinë

iphone 14 pro

1 100 EUR

23 Pri 20:52 Telefona celular , Prishtinë

Apple Whatch series 5 44mm original

220 EUR

13 Shk 09:51 Telefona celular , Ferizaj

iphone 8+

130 EUR

27 Jan 06:36 Telefona celular , Rahovec

Ore smart watch

20 EUR

21 Jan 02:13 Telefona celular , Viti

Kuje

1 100 EUR

25 Dhj 06:05 Telefona celular , Prizren

SAMSUNG J4+

30 EUR

11 Nën 00:18 Telefona celular , Gjilan

Samsung S22 +

799 EUR

08 Nën 01:09 Telefona celular , Ferizaj

Ps4 500GB ME 2 Joystica

270 EUR

30 Tet 17:03 Shitorja Telefona celular , Gjilan

iPhone 11 Pro Max

450 EUR

27 Sht 01:12 Telefona celular , Prishtinë

iphone 7 128 gb

125 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

30 Korr 11:52 Telefona celular , Pejë

Apple IPad 8 32 GB

180 EUR

17 Korr 00:07 Telefona celular , Prishtinë

Instagram Followers

10 EUR

18 Qer 17:54 Telefona celular , Mitrovicë

iphone 11promax

600 EUR

12 Qer 11:45 Telefona celular , Prizren

Iphone 12 mini

430 EUR

Jeni duke kërkuar të bleni telefon të ri apo të përdorur? Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni telefona të ri apo të përdorur të markave të ndryshme nga komoditeti i shtëpisë suaj në gjithë Kosovën.


Telefona të ri dhe të përdorur në shitje


Të gjitha llojet e telefonave mobil në një vend. Gjej telefona celular të ri dhe të përdorur të të gjitha llojeve dhe markave të telefonave me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


duke filluar nga modele të ndryshme të iPhone si iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max dhe Samsung si Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S9 dhe modele tjera të telefonave HTC, Huawei, Nokia, LG dhe shumë tjerë me çmimet më të volitshme në treg.


Blej telefona te ri dhe të përdorur


Blej telefona celular të ri dhe të përdorur në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të telefonave mobil dhe zgjedh modelin ideale për ju në mesin e 74.065 shpalljeve për telefona celular në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për telefona të markave Apple, Samsung, HTC, Huawei, Nokia, LG, Sony, Blackberry me modele të ndryshme të telefonave dhe blej telefonin që iu përshtatet më së shumti nevojave tuaja.


Shit telefona të ri apo të përdorur në MerrJep.com


Keni telefona mobil të ri apo të përdorur për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas për telefonin që dëshironi të shisni duke e ekspozuar atë në mesin e mijëra blerësve potencial.


E gjitha çfarë duhet për të pasur një shitje të suksesshme në MerrJep.com është të plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha detajet e telefonit celular si dhe të ngarkoni fotografi të telefonit për të transmetuar gjendjen reale të paisjes tek blerësi potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione