Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung Galaxy s10 | Prishtinë | Elektronika | Telefona celular

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Samsung Galaxy s10,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Samsung Galaxy s10 Të gjitha | Telefona celular | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:30 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone XR 64GB

135 EUR Price Reduced

Dje 12:41 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone XR 64GB

135 EUR Price Reduced

02 Mar 18:30 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s10

150 EUR

13 Tet 22:11 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S10 Plus

285 EUR

01 Korr 17:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s10 plus

250 EUR

22 Qer 19:35 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy s10 plus

250 EUR

29 Nën 22:57 Telefona celular , Prishtinë

Shitet samsung galaxy s10+

300 EUR

28 Nën 23:49 Telefona celular , Prishtinë

Shitet samsung galaxy s10+

300 EUR

05 Nën 15:59 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy s10+

220 EUR Price Reduced

28 Sht 13:08 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG S10

255 EUR

05 Gush 18:05 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy s10+ 128gb

300 EUR

10 Maj 19:31 Telefona celular , Prishtinë

samsung galaxy s10+(nderrim)

279 EUR

24 Mar 15:26 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy s10+

340 EUR Price Reduced

30 Nën 11:42 Telefona celular , Prishtinë

Shes Samsung Galaxy S10 PLUS

99 EUR

29 Nën 22:21 Telefona celular , Prishtinë

Shes Samsung Galaxy S10 Plus

100 EUR

29 Nën 00:08 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S10

360 EUR

25 Nën 19:39 Telefona celular , Prishtinë

Shes Samsung Galaxy S10+

150 EUR

27 Tet 18:06 Telefona celular , Prishtinë

S10

450 EUR Price Reduced

15 Sht 10:54 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro Max 256 GB CE

890 EUR

19 Korr 00:38 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S10

400 EUR

30 Qer 13:58 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s8

120 EUR

26 Qer 03:56 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung s10+ - Urgjent

300 EUR

18 Shk 17:34 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung galaxy S10+

560 EUR

09 Shk 01:38 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s10+

600 EUR

01 Shk 19:44 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s10+

300 EUR

26 Jan 20:55 Telefona celular , Prishtinë

Galaxy S10 128g duos

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Samsung Galaxy s10 | Të gjitha | Telefona celular | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione