Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Htc - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

HTC , 1180
Samsung , 128
LG , 12
Nokia , 11
Huawei , 9
Sony , 9
Acer , 3
Alcatel , 3
ZTE , 3
Asus , 2
Motorola , 2
Lenovo , 2
Dell , 1
Ericsson , 1
Apple , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Htc,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Htc Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 19:58 Telefona celular , Skenderaj

Shitet telefoni - Samsung

71 EUR

16 Sht 12:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max 128gb

599 EUR

14 Sht 20:51 Telefona celular , Gjilan

Ipad tablet lenovo iphone

06 Sht 14:01 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ipad 11 pro 2021 M1 chip 128Gb

800 EUR

08 Korr 10:08 Telefona celular , Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

17 Qer 18:40 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus Nord CE 3 Lite i ri me kuti

250 EUR

27 Maj 00:28 Telefona celular , Gjilan

shitet htc

20 EUR Price Reduced

12 Maj 06:09 Telefona celular , Prizren

U shittt

40 EUR

15 Pri 16:21 Telefona celular , Gjilan

Iphone 13 i Ri 128GB

600 EUR

24 Mar 08:57 Telefona celular , Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 08:04 Telefona celular , Prishtinë

IPhone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular , Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

07 Shk 00:54 Telefona celular , Prizren

Iphone 6- NDRIM me htc m9 ose Samsung

60 EUR

05 Shk 14:52 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone 11 pro max gold CE

330 EUR

02 Shk 10:18 Telefona celular , Gjilan

Shitet htc one mini2

20 EUR

28 Jan 04:00 Telefona celular , Ferizaj

HTC Touch HD

35 EUR Price Reduced

29 Dhj 12:01 Telefona celular , Fushë Kosovë

iphone 4 ce

35 EUR

29 Dhj 12:01 Telefona celular , Fushë Kosovë

iphone 4 ce

35 EUR

25 Nën 22:17 Telefona celular , Prishtinë

Htc desire 10 pro shitet boj edhe ndrrim

100 EUR Price Reduced

30 Tet 00:55 Telefona celular , Deçan

HTC 8XT

50 EUR

09 Korr 23:44 Telefona celular , Skenderaj

Iphone 12 - 128GB

550 EUR

09 Pri 11:13 Telefona celular , Prishtinë

HTC 310

30 EUR

04 Pri 17:45 Telefona celular , Gjilan

Shiten 3 copa telefona 50€ copa

50 EUR

07 Mar 11:31 Telefona celular , Klinë

Shes HTC Desire 510 OPCV1

30 EUR Price Reduced

10 Shk 14:00 Telefona celular , Prizren

Shes Htc One M9 XIX

70 EUR

11 Dhj 16:12 Telefona celular , Vushtrri

Urgjent !!!Samsung me dy kartela tip top

25 EUR

23 Nën 13:34 Telefona celular , Vushtrri

Urgjend Htc m8 perfekt

45 EUR

18 Nën 16:05 Telefona celular , Vushtrri

Htc one M8 044423211

60 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Htc | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

htc Htc htc htc HTC htc Htc htc htc u11 HTC vive

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione