Iphone 6s | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 188
Sony , 13
LG , 6
Huawei , 5
HTC , 4
Acer , 3
i-mobile , 2
Nokia , 2
Asus , 1
Motorola , 1
Panasonic , 1
T-Mobile , 1
Mobile , 1
Lenovo , 1
Dje 17:02 ,

Iphone 6s

105 EUR

07 Gush 19:21 ,

Iphone 6s

130 EUR

06 Gush 12:27 ,

Iphone 6s gold

85 EUR


Në fillim