Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kauqa - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kauqa,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kauqa Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:22 Telefona celular , Prishtinë

Shes Ipad Apple Are2 16 giga

139 EUR

26 Maj 10:20 Telefona celular , Prishtinë

Shes Tabllet samsung note me laps.

69 EUR

25 Maj 13:43 Telefona celular , Prishtinë

AKCION Xiaomi Mi 10t Pro **8/256**

290 EUR

16 Maj 12:12 Telefona celular , Prishtinë

Shes Tabllet tab 4 5.0 android.

59 EUR

05 Shk 14:52 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone 11 pro max gold CE

330 EUR

25 Gush 19:16 Telefona celular , Vushtrri

Shiten

18 Gush 10:01 Telefona celular , Prishtinë

��Falas| Kabell e ripertritshme

8 EUR

10 Shk 09:03 Telefona celular , Prishtinë

��Iphone 7 128gb nga Zvicrra

75 EUR

09 Shk 08:28 Telefona celular , Prishtinë

�� Samsung Galaxy A02 ��

90 EUR

09 Shk 08:28 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P8 ��

30 EUR

02 Qer 10:06 Telefona celular , Prishtinë

iPhone Xs Gold ����

319 EUR

12 Shk 13:02 Telefona celular , Gjakovë

xxl pastrimi

09 Shk 23:03 Telefona celular , Shtime

Huawei P30 Pro 128gb 8 gb ram prej ch

480 EUR

25 Mar 17:28 Telefona celular , Lipjan

Samsung s6 edhe s6 edge 650 2yt

650 EUR Price Reduced

16 Mar 15:43 Telefona celular , Gjilan

IPHONE 6S GOLD FULL UNLOCK 16GB

570 EUR

31 Tet 19:58 Telefona celular , Mitrovicë

HTC Desire 510

140 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kauqa | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kauqa në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Kauqa në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Kauqa në kategorinë Ngrohës dhe Klima
  • kauqa në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • kauqa në kategorinë Artikuj për koleksion
  • kauqa per sallon në kategorinë Mobilje salloni
  • Kauqa në kategorinë Për zyrë
  • Kauqa në kategorinë Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
  • Kauqa në kategorinë Vetura | Jeep
  • Kauqa në kategorinë Mobilje salloni

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione