Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Microsoft Lumia - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Nokia , 47
Mobile , 5
Samsung , 4
LG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Microsoft Lumia,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Microsoft Lumia Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 11:53 Telefona celular , Pejë

Microsoft Lumia 640

35 EUR

05 Shk 02:58 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Microsoft Lumia 950

80 EUR

04 Shk 14:42 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Microsoft Lumia 950

80 EUR

04 Shk 14:34 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Microsoft Lumia 950

80 EUR

21 Jan 10:24 Telefona celular , Klinë

MICROSOFT LUMIA 640 8GB

40 EUR

20 Jan 11:27 Telefona celular , Klinë

MICROSOFT LUMIA 640 16GB

55 EUR

28 Gush 21:01 Telefona celular , Prishtinë

Microsoft lumia 950 urgjent

50 EUR Price Reduced

13 Korr 19:08 Telefona celular , Lipjan

Shes Telefon Microsoft Lumia

40 EUR

27 Maj 19:49 Telefona celular , Lipjan

Shes Microsoft Lumia 550

50 EUR Price Reduced

20 Mar 17:51 Telefona celular , Prizren

Microsoft Lumia 640 LTE

30 EUR Price Reduced

23 Jan 18:09 Telefona celular , Prizren

Lumia 650 Dual Sim

85 EUR

31 Dhj 16:51 Telefona celular , Gjilan

Shes microsoft lumia 535

30 EUR

11 Dhj 17:09 Telefona celular , Vushtrri

Microsoft Lumia 535

55 EUR

05 Dhj 17:43 Telefona celular , Vushtrri

Shes microsoft Lumia 535

50 EUR

02 Sht 17:13 Telefona celular , Prishtinë

microsoft lumia

19 Gush 15:07 Telefona celular , Fushë Kosovë

Nokia

50 EUR

02 Gush 10:46 Telefona celular , Gjakovë

Lumia 640 dual sim

60 EUR

11 Qer 17:12 Telefona celular , Vushtrri

shes microsoft lumia 950xl -ekrani defekt

120 EUR

11 Qer 17:12 Telefona celular , Vushtrri

Microsoft 950xl

31 Maj 12:17 Telefona celular , Prizren

Microsoft lumia

89 EUR

24 Mar 08:30 Telefona celular , Prishtinë

Microsoft Lumia 640

60 EUR Price Reduced

05 Mar 10:56 Telefona celular , Ferizaj

Microsoft Lumia 550

55 EUR

25 Shk 10:21 Telefona celular , Drenas

Lumia 535, i ri

55 EUR

07 Shk 16:24 Telefona celular , Viti

Microsoft lumia 550

10 EUR Price Reduced

31 Jan 18:38 Telefona celular , Prishtinë

MICROSOFT LUMIA 950 3G RAM

120 EUR Price Reduced

02 Jan 22:00 Telefona celular , Gjakovë

Nokia lumia 630

50 EUR

18 Dhj 16:42 Telefona celular , Prizren

Microsoft lumia 550

30 EUR

09 Dhj 11:26 Telefona celular , Prishtinë

MICROSOFT LUMIA 950

120 EUR Price Reduced

01 Gush 20:53 Telefona celular , Prizren

Microsoft Lumia 550

70 EUR

22 Korr 16:06 Telefona celular , Gjakovë

Nokia lumia 630

50 EUR

18 Korr 20:04 Telefona celular , Gjilan

Microsoft Lumia 535

09 Korr 22:36 Telefona celular , Ferizaj

shitet microsoft lumia urgjent

45 EUR

06 Korr 16:50 Telefona celular , Ferizaj

shes microsoft lumia urgjet

40 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Microsoft Lumia | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione