Samsung galaxy a70 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

18 Tet 19:09 ,

Iphone 6s

145 EURNë fillim