Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Urgjent Iphone | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 55
Sony , 6
LG , 5
Huawei , 4
Mobile , 3
HTC , 2
T-Mobile , 1
Asus , 1
Nokia , 1
Google , 1
Acer , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Urgjent Iphone,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Urgjent Iphone Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:52 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 8 i ri

110 EUR

20 Mar 22:57 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 8 si i ri.

110 EUR

23 Shk 17:15 Telefona celular , Fushë Kosovë

iphone xr nga ch urgjent me CE

130 EUR Price Reduced

10 Shk 18:58 Telefona celular , Gjilan

Samsung urgjent

70 EUR

01 Shk 15:09 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone 12 pro 128gb i ri

430 EUR

23 Jan 19:28 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet urgjent

300 EUR

22 Jan 03:16 Telefona celular , Prizren

Urgjent

1 000 EUR

09 Jan 18:29 Telefona celular , Ferizaj

Shitet urgjent

170 EUR

07 Jan 02:21 Telefona celular , Rahovec

Iphone 7

25 Dhj 20:21 Telefona celular , Artanë

Shes urgjent

55 EUR

04 Dhj 15:50 Telefona celular , Ferizaj

Iphon 11 Pro Max Urgjent

450 EUR

15 Nën 14:44 Telefona celular , Therandë

Iphone ne shitje

270 EUR

10 Nën 20:37 Telefona celular , Prishtinë

Shiten urgjent

55 EUR

21 Tet 12:45 Telefona celular , Prishtinë

shitet urgjent

245 EUR

14 Tet 22:09 Telefona celular , Drenas

iPhone 11

185 EUR

14 Tet 22:09 Telefona celular , Drenas

iPhone 11

190 EUR

11 Tet 23:56 Telefona celular , Gjilan

iphone 7 me 128gb

50 EUR

11 Tet 23:56 Telefona celular , Gjilan

iphone 7 -128gb

60 EUR

24 Sht 23:35 Telefona celular , Drenas

Shitet 12pro max

220 EUR

20 Sht 23:43 Telefona celular , Pejë

Shitet urgjent

200 EUR

20 Sht 00:44 Telefona celular , Drenas

Shitet 12pro max

220 EUR

11 Sht 01:18 Telefona celular , Shtime

Iphone 7+ ne shitje (Urgjent)

125 EUR

25 Gush 21:04 Telefona celular , Gjilan

E shes urgjent

450 EUR

18 Gush 21:00 Telefona celular , Lipjan

Urgjent shes Iphone 7 plus ne regull

80 EUR

06 Gush 10:28 Telefona celular , Besianë

Shitet Iphone 13 pro max

150 EUR

30 Korr 11:24 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6s 64GB

50 EUR Price Reduced

14 Korr 23:25 Telefona celular , Ferizaj

Shitet urgjent 13 Pro Max

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Urgjent Iphone | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione