Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ekran per telefon - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 37
Sony , 5
Huawei , 3
Nokia , 3
HTC , 2
LG , 1
Mobile , 1
Lenovo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ekran per telefon,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ekran per telefon Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Sht 12:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max 128gb

599 EUR

08 Korr 10:08 Telefona celular , Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

30 Dhj 14:43 Telefona celular , Prishtinë

Super tel

85 EUR Price Reduced

28 Dhj 18:35 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony X-peria pro 1

1 100 EUR

26 Dhj 22:09 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony X Peria pro-1

1 100 EUR

09 Nën 17:40 Telefona celular , Prizren

Smart Watch M5 fulltech

12 EUR Price Reduced

13 Tet 13:36 Telefona celular , Prishtinë

Perfekt

100 EUR

28 Sht 18:18 Telefona celular , Prizren

U SHITTT

30 EUR

17 Sht 16:48 Telefona celular , Prizren

Ore M Smart Band M5 Orgjinal

30 EUR

30 Gush 14:00 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Sony Xperia 5ii

250 EUR

07 Gush 01:50 Telefona celular , Prishtinë

U shitt.

110 EUR

29 Jan 09:23 Telefona celular , Prizren

Shitet huawei mate 30 pro 512 giga

250 EUR

16 Dhj 23:52 Telefona celular , Prishtinë

U shitt e gezofte llapjani flm merrjep

110 EUR Price Reduced

16 Tet 20:57 Telefona celular , Prizren

Nokia 8800 ZIPO sirocco

20 Sht 21:07 Telefona celular , Prishtinë

U shitt e gezofte maraklia.

110 EUR

16 Shk 22:27 Telefona celular , Prishtinë

iphone 11

230 EUR

15 Shk 13:16 Telefona celular , Prishtinë

iphone 7 110euro !

110 EUR

05 Shk 18:20 Telefona celular , Prishtinë

iphone 6s ne gjendje perfekte

65 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

14 Jan 20:05 Telefona celular , Prishtinë

U shit flm merrjep.

140 EUR

20 Dhj 23:16 Telefona celular , Prishtinë

U shitt flm merrjep.

40 EUR Price Reduced

10 Sht 20:41 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Telefoni Note 7

190 EUR

14 Gush 07:23 Telefona celular , Prishtinë

Shes urgjent super telefon

110 EUR

08 Korr 18:48 Telefona celular , Prizren

Ekran per A5

20 Qer 16:44 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsung s6 edge

90 EUR

11 Qer 00:37 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 6 64gb CE shum i rujtun

95 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ekran per telefon | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione