Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ekran samsung - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 635
Huawei , 6
HTC , 4
LG , 2
Lenovo , 2
Alcatel , 1
Asus , 1
Motorola , 1
Nokia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ekran samsung,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ekran samsung Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 14:17 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy a50

80 EUR

11 Mar 10:14 Telefona celular , Prishtinë

U shit flm merrjep.

90 EUR

27 Shk 04:38 Telefona celular , Prizren

Samsung s21 256 gb

450 EUR

25 Shk 13:12 Telefona celular , Klinë

samsung s7 edge

45 EUR

11 Shk 23:07 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Tab 4

50 EUR

23 Jan 11:44 Telefona celular , Ferizaj

shitet samsung s9+

110 EUR

17 Jan 23:54 Telefona celular , Ferizaj

Shitet samsung note 20 ultra 5g

430 EUR

30 Dhj 14:43 Telefona celular , Prishtinë

Super tel

85 EUR Price Reduced

23 Dhj 08:01 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p40 pro

380 EUR

30 Nën 20:36 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung Galaxy S10+ 8/128Gb

270 EUR

11 Nën 17:23 Telefona celular , Mitrovicë

Samsun Galaxy s9+

80 EUR

29 Tet 11:06 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung s8 Plus

110 EUR

13 Tet 13:36 Telefona celular , Prishtinë

Perfekt

100 EUR

28 Korr 16:56 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s8+

100 EUR Price Reduced

10 Korr 12:34 Telefona celular , Prishtinë

Samsung note 20

50 EUR Price Reduced

05 Korr 18:40 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung Galaxy S10+ 8/128Gb

310 EUR

28 Maj 16:43 Telefona celular , Prizren

Shes

200 EUR

17 Maj 21:54 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s6 plus

30 EUR

22 Pri 21:09 Telefona celular , Prishtinë

Tablet Samsung Galaxy Tab 4

55 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ekran samsung | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione