iphone 6 plus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

15 Sht 15:34 ,

pjes apple

40 EUR Price ReducedNë fillim