samsung A50 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 150
HTC , 1
08 Dhj 18:03 ,

Samsung a50

90 EUR

07 Dhj 21:29 ,

Samsung A50

120 EUR

23 Nën 17:39 ,

Shes

260 EUR

17 Nën 14:55 ,

Shes

270 EUR

17 Nën 14:44 ,

Shes

270 EUR

17 Nën 14:33 ,

Shes

270 EUR

05 Nën 09:46 ,

Shitet

180 EUR

01 Nën 18:21 ,

Samsung a50

170 EURNë fillim