Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

telefon - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 1419
Huawei , 174
Nokia , 170
HTC , 108
Sony , 108
LG , 88
BlackBerry , 35
ZTE , 32
Lenovo , 28
Acer , 27
Alcatel , 27
Asus , 17
Motorola , 14
Mobile , 14
Apple , 7
Dell , 6
Vertu , 6
Samsung , 5
Vodafone , 4
BenQ , 3
Ericsson , 3
HP , 3
Lenovo , 3
Amoi , 2
Sagem , 2
Toshiba , 2
Piaggio , 2
Benefon , 1
i-mobile , 1
Panasonic , 1
Pantech , 1
T-Mobile , 1
VK Mobile , 1
WND , 1
Acer , 1
Apple , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe telefon,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj telefon Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:24 Telefona celular , Prishtinë

Blej Sony Xperia

150 EUR

Dje 17:24 Telefona celular , Besianë

Telefon

140 EUR

21 Sht 19:58 Telefona celular , Skenderaj

Shitet telefoni - Samsung

71 EUR

20 Sht 02:39 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 11 ME 64GIGA GJENDJE PERFEKTE

280 EUR

19 Sht 23:56 Telefona celular , Prizren

Shes telefona

170 EUR Price Reduced

19 Sht 13:13 Telefona celular , Ferizaj

Redmi note 8 pro

150 EUR

16 Sht 12:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max 128gb

599 EUR

15 Sht 06:10 Telefona celular , Ferizaj

Degjuse origjinale me bluetooth Skull Candy

35 EUR

14 Sht 12:10 Telefona celular , Prishtinë

oneplus 8 OKAZION

170 EUR Price Reduced

14 Sht 09:07 Telefona celular , Pejë

Samsung A21S 2020 64GB

130 EUR

13 Sht 18:20 Telefona celular , Ferizaj

Shes

200 EUR

11 Sht 09:02 Telefona celular , Viti

Telefoni shitet

255 EUR

07 Sht 18:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S8 64GB

145 EUR

06 Sht 14:01 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ipad 11 pro 2021 M1 chip 128Gb

800 EUR

06 Sht 08:11 Telefona celular , Gjilan

Huawei p30 pro 8gb

280 EUR

06 Sht 08:00 Telefona celular , Vushtrri

Samsung Galaxy A41 si i ri

115 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj telefon | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione