Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S Duos 2 S7582

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S Duos 2 S7582 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Korr 08:52 Telefona celular , Gjilan

Shes samsung s7

80 EUR

10 Qer 06:55 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S duo

45 EUR

26 Qer 13:12 Telefona celular , Prizren

Samsung

50 EUR

06 Mar 00:28 Telefona celular , Prizren

Shitet Samsung

20 EUR

04 Dhj 19:27 Telefona celular , Prishtinë

shes samsunh Note3 Neo

19 Gush 16:34 Telefona celular , Prizren

Samsung s duos

40 EUR

26 Pri 20:42 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy ACE

30 EUR

03 Pri 15:47 Telefona celular , Prizren

Naser

400 EUR

20 Mar 12:21 Telefona celular , Viti

shitet samsung

40 EUR

28 Shk 13:27 Telefona celular , Prishtinë

samsung

75 EUR

11 Shk 10:52 Telefona celular , Prizren

Samsung

60 EUR

02 Shk 19:44 Telefona celular , Drenas

Samsung galaxy trend plus

50 EUR

05 Jan 23:28 Telefona celular , Prizren

samsung s duos 2

45 EUR

06 Dhj 19:40 Telefona celular , Besianë

shiten telefonat

45 EUR

31 Tet 15:48 Telefona celular , Therandë

Samsung

45 EUR

10 Gush 12:45 Telefona celular , Ferizaj

samsung galaxy s duos

60 EUR

10 Gush 12:45 Telefona celular , Viti

SAMASUNG GALAXY S DUOS

60 EUR

09 Gush 23:15 Telefona celular , Viti

samsung galaxy S DUOS

60 EUR

04 Gush 23:33 Telefona celular , Ferizaj

Samsung trend plus

45 EUR Price Reduced

26 Qer 12:11 Telefona celular , Drenas

Samsung S Duos

49 EUR Price Reduced

01 Qer 13:09 Telefona celular , Therandë

i rujtun

80 EUR

30 Pri 19:04 Telefona celular , Gjilan

Samsung duo

90 EUR

26 Pri 18:01 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Sony xperia nokia

60 EUR

01 Pri 12:27 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

01 Pri 11:25 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s-duos

35 EUR

07 Mar 10:52 Telefona celular , Gjakovë

ne gjendje shum te mir

85 EUR

05 Mar 23:53 Telefona celular , Gjilan

Samsung duos

60 EUR

15 Jan 10:09 Telefona celular , Gjakovë

samsung duos

50 EUR

29 Nën 16:37 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy

20 EUR

25 Nën 14:19 Telefona celular , Prizren

Shes urgjent samsung duos i ri

25 EUR

20 Nën 18:17 Telefona celular , Gjilan

Samung Galaxy S duos

60 EUR Price Reduced

18 Nën 20:27 Telefona celular , Gjilan

Samsung DUOS

70 EUR

15 Nën 11:14 Telefona celular , Gjakovë

Samsung s duos

50 EUR

15 Nën 10:27 Telefona celular , Besianë

Besiane

60 EUR

05 Nën 21:27 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

75 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S Duos 2 S7582 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione