Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | I9100 Galaxy S II

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9100 Galaxy S II | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 21:17 Telefona celular , Prishtinë

Shitet telefoni Samsung J5 Prime

59 EUR

07 Pri 07:06 Telefona celular , Prishtinë

Shes tabletin

80 EUR

11 Mar 21:26 Telefona celular , Gjilan

Aparate

30 EUR

27 Shk 20:18 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s6 Ce

60 EUR

21 Shk 19:56 Telefona celular , Prishtinë

shes samsung me sim edhe iphone 5

35 EUR

09 Shk 14:24 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G

330 EUR

27 Jan 17:42 Telefona celular , Prizren

Samsung monitor 21 inch

25 EUR Price Reduced

06 Jan 21:58 Telefona celular , Ferizaj

Shitet ajped me sim kartel

70 EUR

11 Nën 13:00 Telefona celular , Prizren

U shit

15 EUR

31 Tet 17:44 Telefona celular , Lipjan

shes tablet llop top edhe samsung j5

55 EUR

25 Tet 16:16 Telefona celular , Gjilan

shes samsung j5 shes edhe llop top

50 EUR

18 Tet 09:06 Telefona celular , Prizren

U shit

20 EUR

05 Sht 12:23 Telefona celular , Prizren

U shit

15 EUR Price Reduced

17 Qer 11:00 Telefona celular , Prishtinë

Samsung j5 dhe LG

31 Maj 23:28 Telefona celular , Pejë

Samsung GEAR VR

60 EUR

31 Maj 02:54 Telefona celular , Prizren

urgjend

45 EUR

26 Maj 19:25 Telefona celular , Gjilan

Telefona te ndryshem

50 EUR

15 Pri 10:29 Telefona celular , Prizren

U shit

30 EUR Price Reduced

16 Shk 22:30 Telefona celular , Prizren

Samsung

30 EUR

14 Shk 12:11 Telefona celular , Ferizaj

Shitet samsungi s6

80 EUR

05 Shk 14:55 Telefona celular , Ferizaj

Tableta nga ch

40 EUR

29 Jan 10:17 Telefona celular , Artanë

I9100 Galaxy S II

155 EUR

27 Jan 12:11 Telefona celular , Prizren

Iphone Samsung

03 Jan 02:32 Telefona celular , Gjilan

shes samsungat

25 EUR

19 Dhj 23:42 Telefona celular , Drenas

Samsung A20S

150 EUR

19 Dhj 19:59 Telefona celular , Drenas

Samsung A20S

150 EUR

06 Dhj 11:01 Telefona celular , Prishtinë

Shitet telefoni

30 EUR

30 Nën 15:05 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti

30 EUR

25 Nën 09:18 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti

50 EUR

24 Nën 16:19 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti

50 EUR

22 Nën 10:34 Telefona celular , Pejë

Shitet

40 EUR

14 Nën 21:33 Telefona celular , Gjilan

Samsung a 30

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9100 Galaxy S II | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione