Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | I9195 Galaxy S4 mini

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9195 Galaxy S4 mini | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Jan 16:00 Telefona celular , Prizren

Sansung s4 mini. U Shit flm

50 EUR Price Reduced

10 Sht 23:56 Telefona celular , Burim

Samsung galaxy s4 mini

35 EUR Price Reduced

18 Korr 12:51 Telefona celular , Drenas

samsung

70 EUR

25 Mar 10:15 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S4 Mini

50 EUR

04 Mar 09:45 Telefona celular , Malishevë

Samsung s4 mini

65 EUR

08 Shk 19:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s4 mini per pjese

20 EUR

28 Jan 20:45 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Samsung galaxy s4 mini

50 EUR Price Reduced

02 Jan 20:00 Telefona celular , Gjilan

Samsungi s4mini mundsi ndrrim..

45 EUR

05 Dhj 10:08 Telefona celular , Prizren

Samsung s4 mini

70 EUR

14 Qer 14:42 Telefona celular , Prishtinë

shitet samsung s4 mini

70 EUR

15 Maj 18:49 Telefona celular , Prizren

U shittt

75 EUR

28 Jan 14:35 Telefona celular , Drenas

Samsung S4 mini 4G boj ndrrim

85 EUR

25 Jan 21:49 Telefona celular , Drenas

Samsung Galaxy S4 mini gt-i9195 4G

80 EUR

10 Jan 20:26 Telefona celular , Vushtrri

Galaxy S4 mini

110 EUR

06 Jan 13:18 Telefona celular , Dardanë

Shitet samsung galaxi s4mini i ri

100 EUR

12 Dhj 15:29 Telefona celular , Prishtinë

S4 mini

95 EUR

05 Dhj 22:23 Telefona celular , Viti

Shiten kta s4 mini

125 EUR

29 Nën 15:56 Telefona celular , Viti

Samsung S4 MINI 19195

100 EUR

29 Nën 15:48 Telefona celular , Viti

Samsung S4 MINI -19195

100 EUR Price Reduced

28 Nën 18:22 Telefona celular , Gjilan

Samsung

04 Tet 20:52 Telefona celular , Kaçanik

Samsung galaxy s4 mini

27 Qer 15:11 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy S4 Mini 4G

110 EUR

22 Maj 20:22 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung galaxy s4 MINI LTE 4G

130 EUR

19 Pri 21:29 Telefona celular , Besianë

samsung s4 mini

79 EUR

27 Mar 15:13 Telefona celular , Prishtinë

Galaxy S4 mini 19195

80 EUR

17 Jan 19:17 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG S4 MINI

115 EUR

03 Dhj 11:58 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung galaxy s4 mini

120 EUR

18 Nën 15:22 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s4 mini

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9195 Galaxy S4 mini | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione