Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | I9300 Galaxy S III

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9300 Galaxy S III | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Shk 15:29 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Galaxy S3 16gb / 2 ram

35 EUR

25 Dhj 13:52 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy S3

30 EUR Price Reduced

13 Pri 02:33 Telefona celular , Gjilan

Samsung s3

25 EUR Price Reduced

23 Sht 14:15 Telefona celular , Ferizaj

Samsung GALAXY WATCH 3

220 EUR

02 Sht 12:51 Telefona celular , Mitrovicë

shitet

25 EUR

29 Qer 21:52 Telefona celular , Vushtrri

Samsung Galaxy s3 neo

40 EUR

30 Maj 22:54 Telefona celular , Prishtinë

sIII

80 EUR

31 Mar 18:05 Telefona celular , Prishtinë

Samsung GALAXY S3

15 EUR

26 Mar 23:32 Telefona celular , Prishtinë

Samsung GALAXY S3

15 EUR

15 Mar 04:40 Telefona celular , Prishtinë

samsung s3

30 EUR

15 Mar 04:40 Telefona celular , Prizren

J2 pro

25 EUR

05 Mar 09:43 Telefona celular , Prizren

samsung s3

25 EUR Price Reduced

13 Shk 10:02 Telefona celular , Gjilan

Samsung s3

40 EUR

11 Dhj 16:40 Telefona celular , Prishtinë

Shes Samsung S3 20€

20 EUR

11 Gush 00:56 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shesh

20 EUR

16 Korr 20:18 Telefona celular , Vushtrri

shes s3

35 EUR

03 Qer 23:10 Telefona celular , Ferizaj

Samsung

20 EUR

07 Shk 22:06 Telefona celular , Drenas

Samsung Galax s3

25 EUR

22 Jan 18:48 Telefona celular , Drenas

Samsung s3 16gb

30 EUR

09 Jan 23:02 Telefona celular , Vushtrri

Samsung s 3

50 EUR

02 Jan 19:36 Telefona celular , Gjilan

Samsung s3 I9300

10 EUR Price Reduced

30 Tet 15:08 Telefona celular , Ferizaj

shes tel samsungin

35 EUR

21 Gush 09:47 Telefona celular , Prizren

Samsung s3 16 gb

50 EUR

21 Korr 22:46 Telefona celular , Pejë

samsung

35 EUR

06 Maj 18:01 Telefona celular , Gjakovë

samsung s3

40 EUR Price Reduced

27 Pri 11:24 Telefona celular , Gjakovë

Samsung s3

45 EUR

29 Mar 19:42 Telefona celular , Vushtrri

s3

50 EUR

17 Mar 15:58 Telefona celular , Mitrovicë

samsung

35 EUR

10 Mar 19:27 Telefona celular , Therandë

samsung s3

55 EUR

22 Shk 22:20 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsungi Galaxy s3

45 EUR

12 Shk 19:13 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy S3

50 EUR

03 Shk 23:09 Telefona celular , Ferizaj

Shes Samsung S3

15 EUR

01 Shk 21:42 Telefona celular , Vushtrri

Shes telon

01 Shk 14:22 Telefona celular , Lipjan

samsung slll

50 EUR

27 Jan 10:18 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung galaxy s3

70 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9300 Galaxy S III | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione