Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | I9300I Galaxy S3 Neo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9300I Galaxy S3 Neo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Nën 21:23 Telefona celular , Prishtinë

kerkoj samsung s3 neo

13 Sht 21:04 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung vetem bateria I mungon

15 EUR

29 Maj 23:41 Telefona celular , Ferizaj

samsung s3

100 EUR

11 Mar 18:09 Telefona celular , Prishtinë

samsung s3 krejt ne rregull

25 EUR

07 Dhj 16:15 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung S3 Neo

20 EUR

09 Gush 22:54 Telefona celular , Prizren

S3 Neo

10 EUR

01 Gush 17:44 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S3 NEO

35 EUR

09 Mar 15:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s3

28 EUR

07 Jan 11:00 Telefona celular , Gjilan

Samsung s3,s4,s5,s6

24 Dhj 18:23 Telefona celular , Lipjan

samsung s3 neo

1 EUR

19 Dhj 17:06 Telefona celular , Klinë

iPhone 11 pro

230 EUR

12 Sht 18:02 Telefona celular , Lipjan

shes samsung s3 neo

60 EUR

31 Gush 11:45 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S3 Neo

35 EUR

08 Gush 11:13 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy

35 EUR

12 Qer 18:49 Telefona celular , Prizren

Blej Ekran Samsung S3

20 EUR

09 Maj 00:26 Telefona celular , Pejë

S3

58 EUR

03 Maj 23:56 Telefona celular , Burim

S3 Neo

60 EUR

13 Pri 12:25 Telefona celular , Pejë

S3 Neo

60 EUR

13 Pri 01:18 Telefona celular , Pejë

S3 Neo

60 EUR

08 Pri 11:19 Telefona celular , Prizren

Samsung S3

15 EUR

30 Mar 17:20 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s3 neo

50 EUR

21 Mar 17:11 Telefona celular , Besianë

Samsung s3 Neo

30 EUR

06 Shk 15:04 Telefona celular , Mitrovicë

Galaxy s3 Neo

50 EUR

30 Jan 23:10 Telefona celular , Prishtinë

Shes 3 telefona për pjesë

25 EUR

09 Dhj 13:24 Telefona celular , Prizren

Samsung

50 EUR

07 Dhj 20:15 Telefona celular , Besianë

2 samsung galaxy s3 neo

20 EUR

30 Tet 21:28 Telefona celular , Ferizaj

Samsung S3 Neo

55 EUR

21 Tet 12:39 Telefona celular , Besianë

Samsung s3

35 EUR

24 Korr 09:44 Telefona celular , Besianë

samsung s3 neo

55 EUR

16 Korr 18:25 Telefona celular , Skenderaj

Samsung S3

55 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9300I Galaxy S3 Neo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione