Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

galaxy - Samsung Shitet në Kosovë

A3 2016 , 7
Galaxy A10 , 58
Galaxy A11 , 20
Galaxy A12 , 30
Galaxy A20 , 39
Galaxy A22 , 15
Galaxy A3 , 260
Galaxy A30 , 16
Galaxy A31 , 12
Galaxy A40 , 18
Galaxy A5 , 495
Galaxy A50 , 86
Galaxy A51 , 64
Galaxy A6 , 62
Galaxy A7 , 153
Galaxy A70 , 38
Galaxy A71 , 32
Galaxy A8 , 47
Galaxy A80 , 12
Galaxy A9 , 22
Galaxy Ace , 132
Galaxy Alpha , 133
Galaxy C5 , 26
Galaxy C7 , 19
Galaxy E5 , 4
Galaxy E7 , 7
Galaxy J1 , 226
Galaxy J2 , 92
Galaxy J3 , 215
Galaxy J4 , 24
Galaxy J4+ , 55
Galaxy J5 , 429
Galaxy J6 , 65
Galaxy J6+ , 33
Galaxy J7 , 195
Galaxy J8 , 16
Galaxy M10 , 41
Galaxy M20 , 18
Galaxy S10 , 84
Galaxy S10+ , 115
Galaxy S20 , 37
Galaxy S21 , 14
Galaxy S4 , 1174
Galaxy S5 , 785
Galaxy S6 , 614
Galaxy S7 , 325
Galaxy S8 , 213
Galaxy S8+ , 149
Galaxy S9 , 96
Galaxy S9+ , 113
GalaxyA01 , 10
Model Tjeter , 525

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe galaxy,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj galaxy Shitet | Telefona celular | Samsung | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:49 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG GALAXY S22

530 EUR

Sot 17:48 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy S9

Sot 17:30 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S3 Classic

109 EUR

Sot 14:43 Telefona celular , Gjilan

Samsung Active 2 Stainless Steel

130 EUR Price Reduced

Sot 12:00 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A41 64Gb/4Gb

130 EUR

Sot 11:55 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy S7 32Gb/4Gb

55 EUR

Sot 10:36 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy J5

45 EUR

Sot 10:21 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A20e 32Gb/3Gb

70 EUR

Dje 23:23 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Samsung Galaxy A12

100 EUR Price Reduced

Dje 23:23 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy s6 32gb

55 EUR

Dje 10:52 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy S10 512 gb/8gb

165 EUR

Dje 10:19 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A14 64/4GB i Ri

1 EUR

Dje 10:05 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A04s 64/4Gb i Ri

1 EUR

Dje 10:05 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A20 32/3GB

75 EUR

Dje 10:02 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A02

75 EUR

06 Qer 23:04 Telefona celular , Mitrovicë

SAMSUNG S23ULTRA

950 EUR

06 Qer 22:55 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy S22

390 EUR

06 Qer 09:51 Telefona celular , Pejë

Shitet samsung galaxy a20e

100 EUR

05 Qer 04:00 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy A6

70 EUR Price Reduced

05 Qer 04:00 Telefona celular , Mitrovicë

samsung galaxy J6+ sikur i ri

50 EUR

05 Qer 04:00 Telefona celular , Mitrovicë

samsung galaxy J3 2017

50 EUR Price Reduced

04 Qer 13:52 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy s23 Ultra

1 175 EUR

03 Qer 23:22 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy S10

165 EUR

03 Qer 23:02 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy S10

165 EUR

03 Qer 10:01 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s 32/3GB

100 EUR

02 Qer 21:21 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy S21 Ultra

515 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj galaxy | Shitet | Telefona celular | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione