Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura ZTE Të gjitha në Kosovë

100 , 1
Archos , 1
Blade III , 18
Blade L2 , 14
iPhone 5 , 1
Kis 3 , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | ZTE | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Pri 20:21 Telefona celular , Gjakovë

zte

60 EUR

07 Pri 14:52 Telefona celular , Skenderaj

Zte

100 EUR

06 Pri 18:34 Telefona celular , Ferizaj

ZTE Blade 6

90 EUR

22 Mar 15:53 Telefona celular , Kastriot

Shitet iphone5

100 EUR

03 Mar 19:46 Telefona celular , Gjilan

ZTE

140 EUR

03 Mar 19:41 Telefona celular , Prishtinë

ZTE

140 EUR

26 Shk 17:27 Telefona celular , Therandë

Zte

200 EUR

25 Shk 09:18 Telefona celular , Ferizaj

zte

55 EUR

19 Shk 21:03 Telefona celular , Pejë

shes apo nderroj

17 Shk 18:22 Telefona celular , Prizren

Shes telefonin ZTE i ardhun prej Gjermanis

70 EUR

10 Shk 23:54 Telefona celular , Burim

Shes apo ndrroj

31 Jan 00:53 Telefona celular , Pejë

Shes celular ZTE Blade A506

300 EUR

28 Jan 15:30 Telefona celular , Gjilan

Shitet Smartphone ZTE Kis 3

60 EUR

24 Jan 14:31 Telefona celular , Prizren

Zte Zmax 2

95 EUR Price Reduced

23 Jan 19:02 Telefona celular , Klinë

zte blade a452

20 Jan 18:18 Telefona celular , Gjilan

Shitet zte

110 EUR

20 Jan 17:56 Telefona celular , Gjilan

Shitet zte

110 EUR

16 Jan 18:06 Telefona celular , Viti

iphone 5

70 EUR

03 Jan 16:41 Telefona celular , Gjakovë

telefon ZTE

20 EUR

11 Dhj 21:18 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

04 Dhj 14:43 Telefona celular , Lipjan

ZTE BLADE V7 LITE

220 EUR

28 Nën 18:47 Telefona celular , Mitrovicë

Zte blade l6

120 EUR

04 Nën 23:04 Telefona celular , Besianë

Shes telefon ZTE

135 EUR

31 Tet 14:08 Telefona celular , Ferizaj

Zte smartphone

105 EUR

17 Tet 23:09 Telefona celular , Mitrovicë

shes telefon perfekte

15 EUR

17 Tet 20:35 Telefona celular , Prishtinë

Shitet nr 045575767

30 EUR

10 Tet 16:51 Telefona celular , Burim

shitet telefoni

120 EUR

10 Tet 10:08 Telefona celular , Prizren

Zte zmax 2. shes - ndrroj

115 EUR

08 Tet 09:46 Telefona celular , Besianë

Telefonin ZTE BLADE A452

120 EUR

06 Tet 17:15 Telefona celular , Gjilan

Shitet telefoni vetem kamera nuk i ban mir

30 EUR

27 Gush 17:48 Telefona celular , Mitrovicë

Dy telefona

01 Gush 23:34 Telefona celular , Gjilan

Shitet Tabeti Urgjent

70 EUR Price Reduced

23 Korr 16:46 Telefona celular , Prizren

ZTE BLADE WEK 4G

180 EUR Price Reduced

07 Korr 00:50 Telefona celular , Prishtinë

Psp

55 EUR

16 Qer 14:47 Telefona celular , Prishtinë

ZTE Blade G

50 EUR Price Reduced

20 Pri 14:03 Telefona celular , Pejë

zte

80 EUR Price Reduced

10 Pri 19:53 Telefona celular , Gjilan

Zte

30 EUR

20 Mar 22:49 Telefona celular , Burim

ZTE zet v6

180 EUR

16 Mar 22:13 Telefona celular , Viti

Telefon

60 EUR

11 Shk 21:52 Telefona celular , Lipjan

ZTE

140 EUR

26 Jan 20:42 Telefona celular , Prishtinë

Zte Blade G V880G

21 Jan 11:45 Telefona celular , Prizren

Eshte i ruajt

40 EUR

16 Jan 18:19 Telefona celular , Gjilan

Ne gjendje te rregull

30 EUR

04 Jan 13:54 Telefona celular , Prizren

ZTE BLADE WEK 4G

180 EUR Price Reduced

31 Dhj 20:26 Telefona celular , Viti

Shes ZTE Blade III urgjentt

50 EUR

17 Dhj 23:41 Telefona celular , Besianë

zte me dy karta

55 EUR

23 Nën 17:06 Telefona celular , Prishtinë

Zte blade v220

100 EUR

16 Nën 17:00 Telefona celular , Viti

Telefon zte

110 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | ZTE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione