Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fotoaparate Në shitje (Shitet, Shes) në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 21:05 Fotoaparate , Ferizaj

Fujifilm

80 EUR Price Reduced

18 Sht 02:45 Fotoaparate , Ferizaj

Nikon SB-900

160 EUR Price Reduced

15 Sht 16:46 Fotoaparate , Ferizaj

Filtera per Lens 44mm

70 EUR

17 Gush 16:56 Fotoaparate , Ferizaj

Speedlite 600EX II - RT

650 EUR

05 Gush 22:04 Fotoaparate , Ferizaj

Canon

26 Korr 08:15 Fotoaparate , Ferizaj

canon 80d

600 EUR

05 Korr 00:26 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 5D mark iii 50-100mm 1.8f

1 EUR

04 Korr 19:56 Fotoaparate , Ferizaj

shitet

40 EUR

25 Qer 16:46 Fotoaparate , Ferizaj

Paisje Fotografike

1 EUR

23 Qer 01:28 Fotoaparate , Ferizaj

Zhiyun Weebill S

270 EUR

07 Qer 20:22 Fotoaparate , Ferizaj

Godox AD-H600B

150 EUR

04 Qer 13:01 Fotoaparate , Ferizaj

Canon EF 24-70 f2.8ii USM

1 200 EUR

02 Qer 04:41 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 5D Mark III

550 EUR

28 Maj 18:41 Fotoaparate , Ferizaj

Shitet Nikon Z5 me lente 25-50mm e Re

1 430 EUR

26 Maj 13:56 Fotoaparate , Ferizaj

Go Pro hero 10 black

320 EUR

19 Maj 17:38 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 5D Mark III

550 EUR

12 Maj 05:27 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 6D Mark II

799 EUR

11 Pri 16:09 Fotoaparate , Ferizaj

Shitet Canon EOS 250D

700 EUR

23 Mar 15:07 Fotoaparate , Ferizaj

Blic,flash,Neewer

149 EUR

09 Mar 18:33 Fotoaparate , Ferizaj

Canon

2 200 EUR Price Reduced

07 Mar 13:28 Fotoaparate , Ferizaj

canon

2 500 EUR

02 Mar 11:30 Fotoaparate , Ferizaj

Shitet Nikon Z5 me lente 25-50mm e Re

1 430 EUR

01 Mar 13:04 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 6D Mark II + Canon Lens 24-70 f/2.8L II USM

2 050 EUR

01 Mar 04:46 Fotoaparate , Ferizaj

CANON Lens 24-70mm f/2.8L II USM

1 300 EUR

25 Shk 15:53 Fotoaparate , Ferizaj

DJI Ronin M

460 EUR

21 Shk 12:01 Fotoaparate , Ferizaj

Kamere gjysemprofesionale- SONY

99 EUR

01 Shk 22:38 Fotoaparate , Ferizaj

NE SHTIJE

1 500 EUR

31 Jan 16:01 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 5DSR + Lens 17-40mm 4.0

1 000 EUR

23 Jan 20:27 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 7D

450 EUR

19 Jan 15:22 Fotoaparate , Ferizaj

Dron mavic air2s Combo

17 Jan 13:25 Fotoaparate , Ferizaj

Dron mavic air2s Combo

13 Jan 16:38 Fotoaparate , Ferizaj

Fotoaparat OLYMPUS iS-1000

30 Dhj 18:43 Fotoaparate , Ferizaj

Fotoaparat Minolta Maxxum

50 EUR

30 Dhj 18:43 Fotoaparate , Ferizaj

Fotoaparat Minolta Maxxum

50 EUR

30 Dhj 18:33 Fotoaparate , Ferizaj

Fotoaparat Minolta Maxxum

50 EUR

10 Dhj 00:23 Fotoaparate , Ferizaj

Sony a7iii me lens

1 890 EUR

07 Dhj 23:13 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 1DX mark II me 3 lensa

3 400 EUR

02 Dhj 23:11 Fotoaparate , Ferizaj

Canon EOS 700 D

300 EUR

29 Nën 22:11 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 1DX mark II

2 299 EUR

29 Nën 22:11 Fotoaparate , Ferizaj

Nikon D810 me lens 24-120mm f4

999 EUR

28 Nën 02:59 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 1100D

195 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione