Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sony - TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sony,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sony Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:02 Fotoaparate , Prishtinë

FOTOAPARAT SONY 14.1 MP

20 EUR

Sot 15:59 Fotoaparate , Prishtinë

Aparat Digital SONY 16MP

120 EUR Price Reduced

Sot 14:45 Video kamera , Prishtinë

Kamer Xiaomi Full HD C200 IP

40 EUR

Sot 13:21 Fotoaparate , Prishtinë

Fotoaparat Sony 20 euro +38649278585

20 EUR

Sot 11:48 Fotoaparate , Prishtinë

Nikon 105mm f2.8 macro

530 EUR

Sot 10:20 Video kamera , Gjakovë

sony nx-100

1 100 EUR Price Reduced

Dje 05:02 Të tjera , Prishtinë

Kufer Profesional SONY

100 EUR

19 Sht 11:44 Fotoaparate , Gjilan

Sony A6300 me llens 16-50

650 EUR

18 Sht 14:56 Fotoaparate , Prishtinë

Tamron 28-75mm F2.8 SONY

699 EUR

18 Sht 11:53 Video kamera , Gjilan

Dron me kamer 4k

17 Sht 20:25 Video kamera , Prishtinë

Sony A7C

1 700 EUR

11 Sht 00:52 Video kamera , Pejë

Kamer sony NX3

05 Sht 21:43 Të tjera , Prishtinë

IPTV Kosova

70 EUR

05 Sht 12:32 Pjesë për TV/Satelitë , Prishtinë

Mbajtese per TV 23"-65" inch

25 EUR Price Reduced

05 Sht 09:20 Video kamera , Fushë Kosovë

Shes Sony pxw z190 4K Profesional

1 EUR

05 Sht 09:20 Video kamera , Prizren

Shes Sony pxw z190 4K Profesional

1 EUR

05 Sht 09:17 Video kamera , Prishtinë

Shes Sony pxw z190 4K Profesional

1 EUR

25 Gush 18:42 Video kamera , Prizren

Kamera sony hd

600 EUR

24 Gush 21:42 Fotoaparate , Mitrovicë

Videokamer Sony CCD-TR780e Hi8 defekt

30 EUR

24 Gush 15:42 Video dhe DVD , Gjilan

SONY RDR-GX210

40 EUR

23 Gush 02:30 Video kamera , Prishtinë

Shitet Dron Fantom3 SE 4k

350 EUR

22 Gush 20:10 Fotoaparate , Pejë

Sony S980 Cypershot

50 EUR Price Reduced

21 Gush 12:22 Fotoaparate , Gjilan

SONY LAEA 4 A mount to E mount

320 EUR Price Reduced

18 Gush 23:58 Fotoaparate , Gjilan

Strap SONY A7 Origjinale

20 EUR Price Reduced

18 Gush 10:29 Video kamera , Gjilan

Kamera Sony NX3

1 080 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sony | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione