televizor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë

04 Maj 11:12 ,

TELEVIZOR

45 EUR

Në fillim