Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tv - TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tv,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tv Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Nën 05:17 Video dhe DVD , Skenderaj

TELIVIZOR

100 EUR

02 Sht 23:03 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Shes Tv Philips

100 EUR

11 Qer 11:48 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Shitet TV, marka Telefunken

100 EUR

12 Shk 20:07 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Tv hugo

80 EUR

10 Sht 13:01 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

JVC

230 EUR

04 Sht 22:29 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Tv LG

230 EUR

27 Pri 22:48 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Televizor

50 EUR

11 Shk 11:31 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Tv elkos

100 EUR

27 Jan 16:43 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Sony TV 40 inch

140 EUR

15 Jan 15:16 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Samsung smart TV

85 EUR

16 Dhj 14:55 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

TV Telefunken

85 EUR

03 Dhj 16:14 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Shitet Tv LG

80 EUR

01 Sht 20:29 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Tv Samsung

2 EUR

01 Sht 20:18 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

TV-Toshiba

1 EUR

11 Gush 23:29 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Tv Grunding

190 EUR

11 Mar 15:47 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Philips Tv

70 EUR

08 Shk 10:54 Të tjera , Skenderaj

tv,kompjuter etj.

60 EUR

24 Jan 18:57 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Shitet TV Orion

100 EUR

22 Jan 13:03 Të tjera , Skenderaj

Tv Box Android 4K

35 EUR

26 Dhj 12:21 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Tv telefu

50 EUR

03 Nën 09:53 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Tv monitor

70 EUR

23 Gush 23:51 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Samsung 40 inch

150 EUR

26 Maj 02:35 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

TV LG

450 EUR

09 Maj 21:45 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Televizion

1 EUR

12 Mar 15:29 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Tv-Panasonic

150 EUR

13 Jan 20:45 Televizorë dhe Projektorë , Skenderaj

Shes televizor dhe Tv Box

179 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tv | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • TV në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • tv në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • TV në kategorinë Elektronika
  • tv në kategorinë Elektronika
  • Tv në kategorinë Televizorë dhe Projektorë | LG
  • tv në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • tv në kategorinë Biznes dhe punë
  • tv në kategorinë Të tjera
  • TV Samsung në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Tv në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione