Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kran - Të tjera Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kran,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kran Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Sht 11:56 Të tjera , Pejë

Mini kran profesional

24 Korr 12:20 Të tjera , Prishtinë

Kran per kamere - V8

2 500 EUR

18 Maj 01:19 Të tjera , Prizren

Kran

2 500 EUR

02 Sht 09:46 Të tjera , Ferizaj

Foto Gjirime me Kran

16 Pri 05:17 Të tjera , Prishtinë

Kran Kamera me Qera

06 Sht 12:50 Të tjera , Mitrovicë

Televizion

50 EUR

29 Maj 16:25 Të tjera , Prizren

Kran 8 Metër

1 200 EUR

01 Mar 09:06 Të tjera , Deçan

Kran 3D triangle JIB 8M

2 100 EUR

09 Sht 09:06 Të tjera , Prizren

Kran

1 000 EUR

23 Gush 15:04 Të tjera , Ferizaj

Kran per dasma

850 EUR

19 Gush 22:08 Të tjera , Lipjan

Kran

1 300 EUR

27 Shk 11:16 Të tjera , Prishtinë

XHIRIM PROFESIONAL FOTOGRAFI

23 Dhj 21:05 Të tjera , Prizren

Kran Per Video Inqizime.

13 Nën 15:52 Të tjera , Prizren

Kran profesional per kamera

1 200 EUR

07 Tet 11:53 Të tjera , Prishtinë

4K MEDIA XHIRIM 4K DHE FULL HD

1 800 EUR

07 Tet 11:53 Të tjera , Prishtinë

4K MEDIA XHIRIM 4K DHE FULL HD

700 EUR

14 Sht 19:34 Të tjera , Prizren

3D Triangle Jib 8m

2 700 EUR

14 Sht 19:33 Të tjera , Prizren

Kran 8m me koke 360'

2 000 EUR

14 Sht 19:29 Të tjera , Prizren

Krana profesional

1 500 EUR

14 Sht 19:27 Të tjera , Prizren

Triangle Jib/Crane 8m

2 400 EUR

11 Gush 16:45 Të tjera , Prizren

TRIANGLE CRANE/JIB

2 400 EUR

09 Maj 15:03 Të tjera , Gjilan

Kran 7 Metra

1 000 EUR

20 Gush 12:21 Të tjera , Prizren

Kran

1 000 EUR

17 Gush 18:57 Të tjera , Prizren

Kran

1 000 EUR

01 Korr 09:34 Të tjera , Prizren

Kran Jimmy Jib

1 300 EUR

01 Korr 09:34 Të tjera , Prizren

Kran

1 300 EUR

07 Qer 23:36 Të tjera , Prizren

10m Triangle Heavy Rocker Crane/Jib

3 950 EUR

25 Qer 22:33 Të tjera , Prishtinë

Leshojm kran me qera

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kran | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kran në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kran në kategorinë Makina
  • Kran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • Kran në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • KRAN në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • kran në kategorinë Vetura | Toyota
  • kran në kategorinë Të tjera
  • kran në kategorinë Makina dhe Vegla
  • kran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • kran në kategorinë Patundshmëri

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione