Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tv 32 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Televizorë dhe Projektorë

Samsung , 123
LG , 88
Grundig , 54
Sony , 53
Telefunken , 42
Philips , 30
Toshiba , 15
Panasonic , 9
Beko , 9
Lenovo , 2
Hyundai , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tv 32,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tv 32 Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 12:39 Televizorë dhe Projektorë , Prizren

Tv Gording

25 EUR

18 Mar 21:50 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Tv dhe klima

1 EUR

16 Mar 12:27 Televizorë dhe Projektorë , Gjilan

Shitet tv 044 199 749

100 EUR Price Reduced

05 Mar 13:21 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Televizor

80 EUR

12 Jan 22:25 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

fuego TV 32"

70 EUR

09 Jan 18:05 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

TV Fuego 32 inq

70 EUR Price Reduced

22 Dhj 19:50 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Grundig TV

15 Dhj 14:14 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Shitet tv 32’’

120 EUR

14 Dhj 17:50 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Shitet tv LG 32 inch

90 EUR Price Reduced

13 Dhj 06:47 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Shitet TV

60 EUR

08 Dhj 21:36 Televizorë dhe Projektorë , Prizren

Shitet tv Fuego 32 inch

145 EUR

02 Dhj 08:16 Televizorë dhe Projektorë , Pejë

Shes TV

60 EUR

28 Nën 22:15 Televizorë dhe Projektorë , Vushtrri

Shitet tv 65 euro

65 EUR

26 Nën 06:25 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Televizor

150 EUR

23 Nën 09:46 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Grunding smart tv 32.inq

160 EUR

30 Tet 16:04 Televizorë dhe Projektorë , Gjilan

Shiten 2 tv 32"

300 EUR

29 Tet 14:58 Televizorë dhe Projektorë , Gjilan

TV 32 INCH JVC LEATHER

120 EUR

27 Tet 01:05 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

32 Sony TV

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tv 32 | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione