Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

i | Therandë | Elektronika | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe i,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj i Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 12:37 Fotoaparate , Therandë

Shitet Canon EOS 80D

05 Jan 08:57 Fotoaparate , Therandë

Nikon D90

150 EUR

22 Dhj 19:26 Fotoaparate , Therandë

Nikon D5200

399 EUR

17 Nën 18:10 Fotoaparate , Therandë

Ndikon D90

150 EUR

22 Tet 00:52 Video kamera , Therandë

Canon C100 Mark I

800 EUR Price Reduced

27 Sht 21:34 Fotoaparate , Therandë

Canon 4000d

220 EUR

27 Korr 15:24 Fotoaparate , Therandë

Fujifilm MK18-55mm T2.9

2 750 EUR

03 Maj 21:44 Fotoaparate , Therandë

Shes Canon 800d

300 EUR

12 Jan 17:10 Video kamera , Therandë

Kamera Eken

60 EUR

20 Dhj 22:40 Fotoaparate , Therandë

Foto aparat canon

1 EUR

06 Pri 10:49 Fotoaparate , Therandë

Nikon Coolpix L340

110 EUR

23 Shk 11:48 Video kamera , Therandë

Action Camera

55 EUR

22 Qer 13:08 Video kamera , Therandë

Remote control sony

25 Maj 22:25 Fotoaparate , Therandë

Shes aparatin

05 Maj 10:18 Fotoaparate , Therandë

shitet

300 EUR

24 Pri 14:04 Pjesë për TV/Satelitë , Therandë

projektor

200 EUR

14 Korr 12:40 Fotoaparate , Therandë

FOTOAPARAT

26 Pri 14:06 Të tjera , Therandë

televizor

70 EUR

25 Shk 16:02 Video dhe DVD , Therandë

Sony 3

130 EUR Price Reduced

31 Jan 12:48 Televizorë dhe Projektorë , Therandë

Plazma samsung

70 EUR

27 Jan 15:02 Video kamera , Therandë

Video CamCorder

160 EUR

07 Jan 06:48 Pjesë për TV/Satelitë , Therandë

Mag250

50 EUR

21 Dhj 01:19 Fotoaparate , Therandë

Canon 60D

430 EUR

18 Nën 01:14 Video kamera , Therandë

Shitet Sistemi i kamerav KOmplet 150 Euro

150 EUR

17 Nën 11:14 Televizorë dhe Projektorë , Therandë

Philips tv

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj i | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione