Ferizaj | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste | merrjep.com

24 Mar 16:16 Të tjera , Ferizaj

Lokal me qera

1 EUR / muaj

23 Maj 10:14 Zyra , Ferizaj

Ipet me qera

130 EUR / muaj

07 Maj 19:17 Të tjera , Ferizaj

Lokali ipet me qera

200 EUR / muaj

29 Jan 15:36 Dyqane dhe Trafika , Ferizaj

Lokali

250 EUR / muaj

Në fillim