045434396 | Ferizaj

Makina , 82

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 045434396,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 045434396 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:07 ,

Shes Mercedes Ml 2.3 Benxin plin dizne

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 20:28 ,

Shes Seat Leon 1.6 Vp 2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 18:06 ,

shes opel vectra 2.2 dizel RKS vp 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 21:40 ,

Shes golf 4 1.9 TDI

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 23:37 ,

Shes Golf 5 2.0 Tdi

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 10:17 ,

shes ford fiesta 1.3 benxin vp2001

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 17:19 ,

shes citoren c3 1.4 hdi RKS

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 19:20 ,

shes ford fiesta 1.3 benxin

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Nën 09:38 ,

shes renault llaguna 1.6 benxin

2 050 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Nën 09:37 ,

bmw 330 dizel Automatik

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 09:35 ,

Shes mercedes e 2.2 cdi RKS

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 21:23 ,

golf 2 1.6 dizel RKS

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Tet 21:04 ,

shes alfa rome 2.4 jtd vp 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 16:37 ,

mercedes 2.2 cdi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 12:15 ,

shes taurek 2.5 tdi Automatik

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 01:23 ,

shes daewoo 1.6 benxin plin 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 09:50 ,

shes jaguar 2.5 4x4 automatik vp03

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 09:49 ,

shes opel astra 2.0 dizel

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 22:09 ,

Ford fokus 1.8 dizel vp2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 09:17 ,

shes mercedes aklas 160 vp2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 09:16 ,

shes fiat punt punto 1.9 dizel 2000

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:44 ,

shes renault llaguna 2.2 dizel vp 2003

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 02:09 ,

shes ford fokus 1.8 dizel vp99

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:48 ,

shes Renault skenik 1.9 dci RKS

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:45 ,

shes opel zafira 2.0 dizel /7ulse

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 11:15 ,

shes ford ka 1.3 benxin vp2004

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:30 ,

shes pezho 307 2.0 HDi 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 02:09 ,

shes ford ka 13 vp2004

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 01:34 ,

shes mercedes ml 2.7 cdi automatik 2004

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 20:22 ,

shes mercedes aklas 170 1.7 cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 20:20 ,

shes opel astra h 2.0 dizel vp 99

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 21:01 ,

shes renault llaguna 1.9 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 20:59 ,

shes opel astra 1.9 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 11:39 ,

Bmw 320 dizel automatik 2002

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 11:37 ,

shes fiat punto 1.2 benxin vp 2000

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 12:28 ,

shes xhip hyundai 2.7 automatik

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Mar 14:51 ,

shes polo 1.4 tdi RKS

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 23:16 ,

shes passat 2.5 tdi Automatik 4x4

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 20:43 ,

shes Mercedes 190 Dizel 88

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 09:26 ,

shes pezho 307 1.6 hdi 2005 panaram

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 09:25 ,

shes Renault clio 1.6 benxin 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 22:25 ,

shes golf 4 1.6 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:04 ,

shes pezho 307 2.0 hdi panaram 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 13:49 ,

shes mercedes 300 dizel automatik

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 20:19 ,

shes opel astra 1.6 2001 RKS

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 20:17 ,

shes golf 4 1.4 benxin RKS

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 08:51 ,

shes aklas 1.7 cdi RKS

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 08:50 ,

shes mercedes c2.2 cdi automatik 2001

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 00:36 ,

shes renault megan 1.9 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 03:34 ,

shes bmw 316 benxin RKS 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 045434396 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione