Golf 2 | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Gush 12:26
Linku:
,

Shitet Banesa 87 m2 - Te SNA, Lagje te Re

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Gush 12:26
Linku:
,

Shitet Banesa 119 m2 - Te Jetoni

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 11:18 ,

Golf 2 1.6 dizel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:17 ,

VW jetta

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:28 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:12 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:37 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 ,

Golf 4 1.4 16V

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:18 ,

Kerkoj opel astra 1.7 dti 2.0 dti 2.2dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 ,

Golf 6 2.0 TDI Automatik viti 2011 u shit FLM

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:47 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2013

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:29 ,

Shes golf 4 dizel 1.9 viti 2003 info 044999242

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:26 ,

golf 2 gti ..viti 86 qmimi i Padiskutushem

Histora e veturës

699 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 02:04 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 23:21 ,

Peugeot 3008 Automatic Dizel & Hibrid 4x4

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 21:26 ,

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Gush 19:55 ,

Golf 6 2.0 GTD

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 19:54 ,

Golf 7 2.0 HIGHLINE

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 18:56 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

Histora e veturës

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 18:53 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

Histora e veturës

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Gush 17:15 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 140 PS Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 17:14 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 12:26
Linku:
,

Shitet Banesa 119 m2 - Te Jetoni

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Gush 12:26
Linku:
,

Shitet Banesa 87 m2 - Te SNA, Lagje te Re

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Korr 23:48 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 20:24 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 20:21 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione