Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobile sallon | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mobile sallon,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mobile sallon Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 12:43 Banesa , Ferizaj

Shitet Super banesë në qendër të Ferizajt

Numri i dhomave: 3
08 Mar 15:15 Vila , Ferizaj

Shitet Villa Jezerc

90 EUR

07 Shk 22:57 Banesa , Ferizaj

Banesa me qira

Numri i dhomave: 3,5
07 Shk 19:19 Banesa , Ferizaj

Banesa ipet me qera

Numri i dhomave: 3,5
11 Jan 01:11 Aksesorë dhe Orë Unisex , Ferizaj

ORE DRURI PER TAVOLINE

18 EUR

11 Jan 01:11 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Ferizaj

Lodra per Femije

25 EUR

01 Jan 19:39 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera e kompletuar me mobile te reja

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Tet 23:14 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera ne lagje te re per ZYRE E PERSHTATSHME

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Sht 18:28 Banesa , Ferizaj

banes me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 20:13 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me Qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
21 Korr 05:07 Të tjera , Ferizaj

Mobile Sallon Kauq Kauç

320 EUR

21 Korr 05:07 Të tjera , Ferizaj

Mobile per Sallon

320 EUR

21 Korr 05:07 Të tjera , Ferizaj

Mobile per Sallon

320 EUR

21 Korr 05:07 Të tjera , Ferizaj

Mobile per Sallon

320 EUR

21 Korr 05:07 Të tjera , Ferizaj

Mobile per Sallon

320 EUR

21 Korr 05:07 Të tjera , Ferizaj

Mobile per Sallon

320 EUR

21 Korr 05:07 Të tjera , Ferizaj

Mobile per Sallon

320 EUR

21 Korr 05:07 Të tjera , Ferizaj

Mobile per Sallon

320 EUR

21 Korr 05:07 Të tjera , Ferizaj

Mobile per Sallon

320 EUR

09 Jan 17:14 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
26 Dhj 17:52 Banesa , Ferizaj

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 1,5
03 Dhj 09:15 Banesa , Ferizaj

Banese me qera ne qender

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Sht 22:04 Banesa , Ferizaj

Shes banesë te mobiliar

Numri i dhomave: 2
30 Gush 22:28 Banesa , Ferizaj

Banese me qira

Numri i dhomave: 2
29 Gush 20:00 Banesa , Ferizaj

Jap banesë me qira

Numri i dhomave: 2
29 Gush 18:04 Banesa , Ferizaj

Shes banesen 62 m2, kati 7

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mobile sallon | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione