Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sharan 2005 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharan 2005,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sharan 2005 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 16:20 Banesa , Ferizaj

Shitet ose ipet me qera banesa e re 80.37m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
29 Nën 16:11 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera ne qender Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
10 Nën 21:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet Suzuki marauder 800cc i sapo ardhur

3 800 EUR

08 Tet 07:58 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira 2003

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 20:21 Banesa , Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
26 Gush 23:03 Banesa , Ferizaj

IPET BANESA 1 DHOM ME QERA

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Gush 20:48 Banesa , Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

10 Korr 10:08 Të tjera , Ferizaj

Instagrama ne shitje me followes origjinal

25 Pri 18:46 Të tjera , Ferizaj

Sprinter

24 Shk 23:46 Të tjera , Ferizaj

Shiten Youtube views

13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

16 Jan 21:02 Të tjera , Ferizaj

Shiten youtube views

11 Jan 01:22 Të tjera , Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:22 Të tjera , Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:22 Të tjera , Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Ferizaj

Ore dore Spectrum Set

25 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Ferizaj

Ore dore Coliseum Set

25 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Ferizaj

Ore dore Spectrum Set

25 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë Për femra , Ferizaj

Ore dore spectrum set

22 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Ferizaj

Ore dore Swarovski per femra

15 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Ferizaj

Ore dore rolex

25 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë Për femra , Ferizaj

Ore dore Polo per femra

18 EUR

23 Dhj 15:26 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 18:23 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA 135 METRA KATROR 3 DHOMA DY BALLKONA

Numri i dhomave: 3
26 Tet 11:49 Të tjera , Ferizaj

Shes instagram followers

26 Tet 11:48 Të tjera , Ferizaj

Shes instagram followers

26 Tet 11:48 Të tjera , Ferizaj

Shes Instagram Followers

28 Korr 13:57 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Ferizaj

Ore dore rolex per meshkuj

20 EUR

30 Qer 17:18 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Tripod per telefon

6 EUR

08 Qer 12:48 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop Lenovo i7 15’6

480 EUR Price Reduced

11 Maj 17:13 Banesa , Ferizaj

BENSA E RE FERIZAJ 2 COPA GJENDJE PERFEKTE

1 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Mar 17:38 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Ferizaj

SHITE KATALIZATORIN +383886997

1 000 EUR

25 Mar 10:24 Vetura , Ferizaj

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 13:30 Vetura , Ferizaj

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Nën 21:30 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

4 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Tet 11:53 Vetura , Ferizaj

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE DSG AUTOMATIK -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 11:27 Vetura , Ferizaj

VW Golf 5 -05

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 09:50 Vetura , Ferizaj

VW Sharan S TDI 115 Dizel -05

3 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharan 2005 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione