Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T2 | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T2,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T2 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:58 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

Sot 11:58 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

23 Mar 19:34 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

23 Mar 19:34 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

23 Mar 19:29 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

23 Mar 19:29 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

23 Mar 09:52 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

23 Mar 09:52 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

23 Mar 09:52 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 11:14 Banesa , Ferizaj

Banese me Qera

Numri i dhomave: 2
30 Jan 14:37 Të tjera , Ferizaj

Shitet carada per wosfagen t2 ose t3

90 EUR

21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 22:48 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Jan 17:28 Vetura , Ferizaj

Shitet t2

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 02:21 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për #qira Lokali në Ferizaj - 500m2

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
28 Nën 14:59 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera ne Ferizaj 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 11:19 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera në Ferizaj - 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Tet 12:39 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per kombi t2

221 122 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 12:39 Të tjera , Ferizaj

Shes minjaqin per t2 4 shpejci

60 EUR

16 Gush 17:59 Vetura , Ferizaj

Shitet t2

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:28 Vetura , Ferizaj

Shes Ose Ndrroj Fellne Me Vetur

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 12:52 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet

123 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 00:48 Vetura , Ferizaj

Shes Kombi T2 Dizell

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 23:20 Vetura , Ferizaj

Shes Kombi T2 Dizell

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 09:53 Vetura , Ferizaj

Shes Kombi T2 Dizell

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 21:16 Vetura , Ferizaj

Shes Kombi T2 Dizell

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 14:54 Vetura , Ferizaj

VW Kombi T2 dizell ne gjendje shume te mire

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 23:04 Vetura , Ferizaj

Shes Kombi T2 Dizell

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 19:51 Vetura , Ferizaj

Shes Kombi T2 Dizell

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 20:45 Vetura , Ferizaj

Shes T2

899 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 19:42 Vetura , Ferizaj

Shitet t2

900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 20:47 Vetura , Ferizaj

shes 2 kombat t2 1500 ero

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 21:46 Vetura , Ferizaj

Shes t2 me matorr 1.7

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 11:11 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Qer 14:42 Vetura , Ferizaj

Kombi t2

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 20:03 Të tjera , Ferizaj

She's caraden per t2 t3

100 EUR

08 Pri 19:54 Të tjera , Ferizaj

Shitet carada per kamijonet t2 t3

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T2 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

t2 T2 T2 T2 t2 T2 T2 t2 T2 T2

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione