Touran | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touran Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:07 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:07 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:58 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Maj 21:53 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:53 ,

Tauran 2.0tdi 7 ulse me dogan prej Zvicrres Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:36 ,

VW TOURAN 1.4 TSI DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 16:41 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 16:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 16:25 ,

MERCEDES BENZ E220 CDI W212 AUTOMATIC EKZEKUTIV

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 11:38 ,

VW Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 11:38 ,

VW Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 11:26 ,

Vw Touran 1.6 Tdi Automatik - 7 Ulse / i Doganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:13 Shitorja ,

Touran 1.6 TDI Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 01:48 ,

Touran Dizell 7 ulse panoran full esht

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 01:47 ,

Touran 1.9 tdi 7 ulse ne gjendje perfekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 01:45 ,

shitet Touran 1.9 tdi viti 2007 ne rks

6 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 01:44 ,

Touran 1.9 tdi Automatik dsg 7 ulse 2007 ne rks

6 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:36 ,

U SHIT JENI VONU----MERCEDES E 220 EVO 2.2CDI EKZEKUTIV

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 22:31 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 19:40 ,

Ww touran 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 16:41 ,

Shes vw touran 1.9 dizel

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:02 ,

VW TOURAN 2.0 DSG HIGHLINE 7ULSE PERFEKT.NGA CH����

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 11:27 ,

Touran 2010 me dogan dhe homologim

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione