Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 2 | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Korr 13:52
Linku:
,

Golf 7 2.0 Automatik

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:21 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 ,

Golf 7 2.0 TDI 150 PS Automatik DSG Me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Shitorja ,

Golf 7 2.0 TDI GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Shitorja ,

Golf 7 2.0 TDI Automatik DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

GOLF 7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

Bmw 318D 2.0 2015 Facelift automatic

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 ,

Bmw 118d 2.0 2015 Facelift automatic

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 ,

Passat Rline

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 ,

Golf 7 GTD Automatik-2016

16 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

Golf 2 B 6muj rks 045693540

620 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:30 ,

Golf 7 1.6tdi Sportvan Automatik me dogan te paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

Golf 7 2.0 tdi manuell me dogan te paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

Golf 7 2.0 tdi Automatik DSG me dogan te paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

Mitsubish outlander 2.0 dizel 4x4 rks Ndrrim I Mundshum

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:13 ,

Opel Astra 1.7 Cdti, 2012, i sapo regjistruar ne RKS

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 ,

VW Golf 7 2.0 Tdi ** R-Line * Automatik

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

shes dizne per mercdes edhe per golf 7 edhe kopresor

99 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:11 ,

VW GOLF 7 2.0TDI DSG •HIGHLINE• 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:11 ,

VW GOLF 7 2.0TDI DSG •HIGHLINE•

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 12:58 ,

Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 ,

SHES GOLF 6 1.6 DIZEL VITI 2012 ME DOGAN TE KRYER

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 2 në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • Golf 2 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Iltis
  • golf 2 në kategorinë Makina
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Fox
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Jeep
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione