Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes 1.90 | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes 1.90,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes 1.90 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:56 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

Dje 02:54 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

30 Mar 23:01 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 02:29 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

30 Mar 02:27 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

30 Mar 02:22 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

30 Mar 02:10 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

30 Mar 02:00 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

28 Mar 15:39 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

28 Mar 15:38 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

28 Mar 15:38 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

22 Mar 12:23 Vetura , Ferizaj

Golf 4 TDI me 2 Ulse me Dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 18:47 Vetura , Ferizaj

Mercedes A-class 190B

1 350 EUR

07 Mar 22:55 Vetura , Ferizaj

golf 7 1.6

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:48 Vetura , Ferizaj

GOLF 4 ARL 1.9 150PS 110KW

4 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 23:46 Të tjera , Ferizaj

Shiten Youtube views

22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 11:14 Banesa , Ferizaj

Banese me Qera

Numri i dhomave: 2
17 Shk 17:23 Vetura , Ferizaj

GOLF 4 ARL 1.9 TDI ( 3 T’KUQE )

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 09:52 Vetura , Ferizaj

Blej mercedes 190

13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

04 Shk 11:57 Vetura , Ferizaj

Mercedes 190 D 1.9

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 09:21 Vetura , Ferizaj

Mercedes 1.9 diezel

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 22:48 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Jan 21:02 Të tjera , Ferizaj

Shiten youtube views

11 Jan 01:22 Të tjera , Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:22 Të tjera , Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:22 Të tjera , Ferizaj

Instagram followers

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes 1.90 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione