Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura tauran | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura tauran,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura tauran Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:29 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

Dje 02:22 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

Dje 02:10 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

Dje 02:00 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

28 Mar 15:39 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

28 Mar 15:38 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

28 Mar 15:38 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 11:14 Banesa , Ferizaj

Banese me Qera

Numri i dhomave: 2
18 Jan 22:48 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Jan 02:21 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për #qira Lokali në Ferizaj - 500m2

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
28 Nën 14:59 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera ne Ferizaj 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 11:19 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera në Ferizaj - 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Qer 14:19 Vetura , Ferizaj

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME DHE DEFEKTE《《��

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 18:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes-benz c220 disel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 14:31 Vetura , Ferizaj

Tauran dsg 2.0 177 ps dsg

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 15:46 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Punojm Ngjyra Rafaello etj

1 EUR

31 Maj 21:15 Vetura , Ferizaj

Vw Touran Automatik

7 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:58 Vetura , Ferizaj

vw touran diesel automatik

7 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:58 Vetura , Ferizaj

Vw Touran automatik diesel

7 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 19:28 Vetura , Ferizaj

Golf 6 1.6tdi 105ps HighLine 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 16:57 Vetura , Ferizaj

Tauran familjar 7 ulse

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 19:57 Vetura , Ferizaj

Tauran 2.0 automatic 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 19:52 Vetura , Ferizaj

Tauran 2.0 automatic

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 18:40 Vetura , Ferizaj

SUVATIM FASADA GLET KNAUF

29 Qer 10:59 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Maqin e barit

210 EUR

15 Qer 08:03 Vetura , Ferizaj

Shitet tauran 1.9 tdi

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 10:45 Vetura , Ferizaj

Shitet setra ul me dogan tpagune

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 23:20 Vetura , Ferizaj

Shitet bmw x3

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 20:54 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 17:05 Vetura , Ferizaj

RENT A CAR GB Nacional 00383-45-150-500

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Korr 18:04 Vetura , Ferizaj

Vetura Me qera

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 16:43 Të tjera , Ferizaj

Ps3 Ps4

90 EUR Price Reduced

04 Dhj 20:12 Vetura , Ferizaj

Opel vivara

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 10:52 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Tet 19:34 Materiale për ndërtim , Ferizaj

Dizhalic

450 EUR

23 Sht 15:39 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrroj me Tauran

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 11:40 Vetura , Ferizaj

Tauran ne shitje qmimi 4800 euro

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 11:53 Vetura , Ferizaj

tauran

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:11 Vetura , Ferizaj

Kamionet Vw T4 Viti 1992

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 19:15 Vetura , Ferizaj

USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura tauran | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione