14 Gush 20:46
Linku:
Shtëpi , Ferizaj

★ SHTËPI E RE NË SHITJE ★

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
15 Gush 08:57
Linku:
Shtëpi , Ferizaj

SHITET SHTEPIA

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 160

Sot 15:55 Shtëpi , Ferizaj

Shitet dhe ndrrohet shtepia me 16 ari oborr

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Në fillim