16 Korr 20:55
Linku:
Shtëpi , Ferizaj

SHITET SHTEPIA

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 160
Sot 14:20
Linku:
Shtëpi , Ferizaj

SHITET SHTEPIA

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 160

Sot 20:27 Shtëpi , Ferizaj

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 19:57 Shtëpi , Ferizaj

shitet shtepia ne rr naim beka

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 19:09 Shtëpi , Ferizaj

Hapsira banimi me qera

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 18:57 Shtëpi , Ferizaj

Shitet dhe ndrrohet shtepia me 16 ari oborr

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Në fillim